Перейти до основного вмісту

Які помилки є типовими при підготовці документів для участі в Програмі “Енергодім”?

Які помилки є типовими при підготовці документів для участі в Програмі “Енергодім”?

Які помилки є типовими при підготовці документів для участі в Програмі “Енергодім”?

Об’єднання співвласників будинків, які є учасниками або потенційними учасниками Програми, зазвичай роблять однакові помилки в заявках. 

Суттєва помилка в будь-якій заявці означає, що ОСББ доведеться витратити час на її доопрацювання, а значить отримати частину гранту пізніше, ніж очікувалось.

Для того аби об’єднання співвласників не втрачали час на усунення зауважень та не відкладали роботи з енергомодернізації, рекомендуємо ознайомитися з вичерпним актуальним переліком “типових помилок”, а також з коментарями щодо їх уникнення. 

Формат цього матеріалу є зрозумілим та максимально доступним для того, щоб представники ОСББ та енергоаудитори могли проаналізувати помилки-зауваження та не допустити їх в своїй подальшій підготовці до участі в Програмі “Енергодім”.

Найчастішими помилками є невірне оформлення копій документів та витягів з протоколів загальних зборів ОСББ. Нерідко об’єднання співвласників подають до Фонду неповний пакет документів, зокрема — без обов’язкових додатків, а також зазначають загальну вартість проекту яка значно перевищує погоджену суму на загальних зборах співвласників будинку.

Отже, в таблиці описані найтиповіші помилки та розподілені на відповідні блоки:

  1.  юридичні
  2.  технічні
  3.  фінансові

Наголошуємо, список також містить опис рішень, порад, які допоможуть подавати заявки без помилок, уникати неточностей та бути уважними до важливих деталей.

А ще, представникам ОСББ треба пам’ятати, що під час підготовки документів на участь в Програмі "Енергодім" (та інших етапів взаємодії з Фондом), вони можуть звернутися за консультацією до регіонального радника, який допоможе розібратися з усіма процедурами та умовами Програми. Інформацію про регіональних радників та їхні контакти можна знайти на карті

Share:

(0) Коментарі(в)