Перейти до основного вмісту

Єгора Фаренюка затверджено на посаду директора Фонду енергоефективності з 22 лютого

Єгора Фаренюка затверджено на посаду директора Фонду енергоефективності з 22 лютого

Єгора Фаренюка затверджено на посаду директора Фонду енергоефективності з 22 лютого

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила Єгора Фаренюка на посаду директора установи з 22 лютого 2022 року.

Відповідне рішення прийняли члени Наглядової ради на своєму засіданні.

Єгора Фаренюка обрано на зазначену посаду на трирічний термін, до 21 лютого 2025 року. 

Враховуючи позитивні результати спеціальної перевірки, проведеної відповідно до вимог закону про запобігання корупції, прийнято рішення щодо призначення з 22 лютого 2022 року Єгора Фаренюка на посаду директора Фонду енергоефективності”, —  прокоментувала рішення Юлія Сабатюк, голова Наглядової ради Фонду.

Директор є керівником Фонду, очолює Дирекцію та має право представляти Фонд без доручення. Виконавчим органом Фонду, що здійснює поточне управління його діяльністю, є Дирекція, до складу якої входять директор та принаймні два члени Дирекції (фінансовий директор і технічний директор).

***

Пан Фаренюк закінчив теплоенергетичний факультет НТУУ “КПІ” в 1998 році, має понад 20-річний досвід роботи в технічній сфері, в тому числі на керівних посадах у бізнесі. Є одним з провідних фахівців у сфері енергоефективності в будівництві, кандидат технічних наук.

Також він є співавтором основних нормативно-правових актів в галузі енергоефективності в будівництві, автор більш ніж 30 наукових публікацій з питань енергоефективності та будівельних конструкцій, з них 3 в наукометричній базі Scopus.

Під час роботи у Фонді енергоефективності Єгор Фаренюк також брав участь у розробці та запуску програми “Енергодім”, за понад два роки дії якої отримано понад 880 заявок від ОСББ на впровадження енергоефективних заходів в багатоквартирних житлових будинках.

Під його керівництвом фахівці Технічного офісу Фонду розробили для  інженерів-проектувальників “Альбом технічних рішень: рекомендаційні матеріали для якісної розробки проектної документації”, проекти повторного використання для термомодернізації п’яти- та дев’ятиповерхових житлових будинків, а також систему верифікації та технічної оцінки проектів.

Конкурсний добір на посаду директора Фонду розпочався 15 вересня 2021 року. Прийом заяв від кандидатів тривав до 5 жовтня минулого року. Конкурс складався з трьох основних етапів (підготовчий, етап оцінювання та етап обрання переможця) та включав письмові й ситуаційні завдання, співбесіди, документальні перевірки та інше.

Нагадаємо, у грудні 2021 року Наглядова рада визначила переможця конкурсного добору на посаду директора Фонду енергоефективності.

Довідково. Наглядова рада є найвищим органом управління ДУ “Фонд енергоефективності”. Наглядова рада здійснює захист прав засновника, кредиторів, донорів та кінцевих бенефіціарів Фонду, забезпечує виконання цілей Фонду та здійснює нагляд за управлінням Фонду.

 

(0) Коментарі(в)