Перейти до основного вмісту

Україна – це Європа! З Днем Європи!

Україна – це Європа! З Днем Європи!

Україна – це Європа! З Днем Європи!

У кожну третю суботу травня в Україні відзначається День Європи!

Україна – це Європа! На жаль, аби довести це світові нам доводиться проходити неймовірно складний шлях захисту своєї країни від ворожого вторгнення, катування, ґвалтування, вбивства наших людей російськими окупантами… Ми платимо надзвичайно велику ціну – життя українських людей, тим самим захищаючи європейські цінності.

Це віковічна трагедія, але саме так пишеться історія. Ми демонструємо всьому світу свою силу та міць аби всі знали, що в союзі з Україною Європа стане значно сильнішою та могутнішою.

І у цей неймовірно складний для нас час ми отримуємо надзвичайну підтримку цивілізованого європейського світу. Допоки ми боронимо демократичні засади та докладаємо усіх зусиль, аби повернути мир в Європі, ЄС активно допомагає Україні забезпечувати необхідне функціонування економіки та долучається до відбудови нашої держави. Європейські держави, які раніше були просто сусідами, стали справжньою родиною та безпечним прихистком для мільйонів українців, які рятуються від російської агресії.

День Європи – чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та  допомогу не лише у боротьбі з російськими окупантами, а й в цілому за всіма напрямками соціально-економічного розвитку нашої країни. 

З початку свого існування Фонд енергоефективності тісно співпрацює з Євросоюзом, адже саме Європейський Союз є одним з головних надавачів  грантових коштів на реалізацію програми енергомодернізації багатоповерхових будинків «ЕНЕРГОДІМ», кошти ЄС, як і кошти іншого донора – Уряду Німеччини, наповнюють Мультидонорський трастовий фонд. 

За роки співпраці ми відчули надійне партнерство Європи, синхронізували власні стратегії розвитку з європейськими принципами та спільними зусиллями, з урахуванням Європейського зеленого курсу досягли високих результатів у процесі енергомодернізації житлового фонду на основі інноваційних технологій, що не шкодять довкіллю.  

Ми глибоко дякуємо нашим європейським партнерам та справжнім друзям за ефективну співпрацю, допомогу у підтримці української економіки та українського народу!

Реалії сьогодення дещо змінили напрямки діяльності, нині головним пріоритетом для всіх є перемога над російськими окупантами та відбудова України після воєнних дій. З офіційних джерел ми знаємо, що Європейський Союз підтримає економіку України та долучиться до відбудови нашої країни після війни.

Маючи успішний досвід співпраці з Європейським Союзом, Фонд енергоефективності має намір об’єднати зусилля і в процесі відбудови житлової інфраструктури, яка зруйнована у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України. 

Ми вже напрацювали ряд можливих механізмів, спрямованих на відбудову житлових будинків, долучились до роботи у відповідних робочих групах Нацради з питань відновлення України тощо та готові до подальшого діалогу щодо співпраці з Євросоюзом у створенні та реалізації нових інструментів із відбудови нашої країни, що сприятимуть адаптації економіки України до ЄС. 

Переконані, що спільними зусиллями ми швидко досягнемо бажаного результату, переможемо у боротьбі з російськими окупантами та відбудуємо нашу країну. І сподіваємось, що незабаром Україна стане повноправним членом до ЄС.

Share:

(0) Коментарі(в)