Перейти до основного вмісту

Слухачі вересневого набору Школи проектних менеджерів завершили навчання

Слухачі вересневого набору Школи проектних  менеджерів завершили навчання

Слухачі вересневого набору Школи проектних менеджерів завершили навчання

Другий набір слухачів Школи впродовж 6-денного навчального інтенсиву отримали знання щодо супроводу проектів енергомодернізації багатоповерхівок за Програмою «Енергодім».

360 зацікавлених осіб подали свої заявки на участь в Школі (другий набір) — 170 було відібрано для подальшої участі в навчанні.

120 слухачів отримають свідоцтво про закінчення Школи проектних менеджерів. Загалом відбулося 12 навчальних вебінарів (19 годин).

Навчання було побудовано за тематичними блоками та поєднувало 12 онлайн-навчальних сесій. Навчальні семінари передбачали такі теми для обговорення як: особливості та деталі умов участі ОСББ у Програми «‎Енергодім», загальні збори ОСББ та мотивація співвласників, деталі співпраці з енергоаудиторами, проектувальниками та іншими фаховими спеціалістами, всі нюанси реалізації проекту термомодернізації багатоповерхівки з урахуванням етапів за Програмою і т.д.

«‎Навчальна програма для слухачів цієї Школи є досить інтенсивною, адже поєднує теоретичний лекційний матеріал та практичні кейси для опрацювання. А відгуки і запитання слухачів, під час навчання, допомагають нам вдосконалювати програму Школи для наступних наборів: обираємо кращі формати взаємодії, акцентуємо увагу на складніших темах, залучаємо більше фахівців до викладання навчального матеріалу»‎ коментує Олег Покідько, начальник відділу розвитку та навчання Фонду енергоефективності.

Важливо!

Реєстрація на третій набір до школи проектних менеджерів (2-13 листопада 2020) вже відкрита. Всі охочі можуть ПОДАТИ ЗАЯВКУ  до 30 жовтня 2020.

Згодом опублікуємо більше інформації про наступний набір. 

Нагадаємо, що за умовами Програми «Енергодім», ОСББ з 4 серпня 2020 року можуть залучати професійний супровід проектів енергомодернізації будинків та отримувати відшкодування вартості таких послуг у розмірі до 70%.

Детальніше про особливості роботи проектних менеджерів  ЧИТАЙТЕ ТУТ


 

Share:

(0) Коментарі(в)