Перейти до основного вмісту

10 міських та селищних рад Луганщини підписали Меморандуми про співпрацю з Фондом енергоефективності

10 міських та селищних рад Луганщини підписали Меморандуми про співпрацю з Фондом енергоефективності

10 міських та селищних рад Луганщини підписали Меморандуми про співпрацю з Фондом енергоефективності

27 лютого 2020 року 10 міст Луганщини підтримали реалізацію масштабних проектів з комплексної модернізації житла в межах партнерства з Фондом енергоефективності. 

Меморандуми про співпрацю підписали Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності та міські голови Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Біловодська, Кремінної, Сватового, Новоайдару, Старобільська. Ще два селища Мілове та Марківка підписали Меморандум дистанційно. Підписанти взяли на себе зобов’язання впроваджувати в регіоні інструменти стимулювання енергозбереження та підтримки заходів, спрямованих на підвищення рівня енергетичної ефективності будівель.

Юлія Головатюк-Унгуряну: “Можливості Програми дійсно дозволяють українцям економити на комунальних послугах, а також підвищувати рівень енергоефективності власного житла, а отже покращувати якість життя. А ще Фонд допомагає адаптовувати діючі та розробляти нові місцеві програми підтримки ОСББ. Такі зміни допомагають більшій кількості об’єднань співвласників брати участь в програмі «Енергодім» та модернізувати свої будинки”.

Спільна діяльність Фонду та міста сприятиме економії споживання енергетичних ресурсів та витрат на комунальні послуги об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), поліпшенню зовнішнього вигляду будівель, продовженню терміну їх експлуатації, підвищенню рівня комфорту та умов проживання у будинках, а також збільшення їх вартості.

“Сєвєродонецьк є одним з лідерів в Україні щодо запровадження енергозбереження у комунальних установах та закладах. Енергоаудит, тепломодернізація будівель, застосування індивідуальних теплових пунктів – а у нас не плани, а вже здійснена реальність. Тому ми з радістю підтримуємо ще один напрямок діяльності в енергозбереженні у місті”, коментує Вячеслав Ткачук, в.о. міського голови Сєвєродонецької міської ради.

 

Додамо, що на початку лютого 4 міста Житомирщини розпочали співпрацю з Фондом енергоефективності.

 

 

 

 

(0) Коментарі(в)