Перейти до основного вмісту

Фонд підготував першу частину проектів повторного використання для проектувальників

 Фонд підготував першу частину проектів повторного використання для проектувальників

Фонд підготував першу частину проектів повторного використання для проектувальників

Фонд енергоефективності підготував проект повторного використання "Капітальний ремонт (термомодернізація) п'ятиповерхового житлового будинку. Проектні рішення повторного використання". 

Цей проект допоможе інженерам-проектувальникам при розробці проектної документації для реалізації енергоефективних проектів в межах участі в програмі "Енергодім”. Він також може бути корисним для всіх фахівців, що працюють в сфері енергоефективності.

Детальніше ознайомитися із проектом повторного використання можна за посиланням: https://bit.ly/3lTbje

Проект доступний у різних форматах: текстова частина - в форматі *.doc та *.pdf, графічна частина - в форматі *.dwg та *.pdf, кошторисна документація в форматі *.ims та *.pdf.

Документ отримав позитивну експертну оцінку у Державному підприємстві "Спеціалізована державна експертна організація - центральна служба української державної будівельної експертизи”, ДП “Укрдержбудекспертиза” щодо відповідності вимогам будівельних норм, стандартів та правил.

Важливо! При розробці проектної документації для реального об’єкту будівництва інформація з проекту повторного використання має бути обов’язково актуалізована відповідно до реальних умов та з дотриманням норм чинного законодавства.

Прототипом для цього проекту є п'ятиповерховий житловий будинок, збудований у 1998 році та введений в експлуатацію в 1999 році за типовим проектом житлових будівель 87-07 (Серія 87). 

Кошторисна документація проекту складена з урахуванням цін у травні 2021 року, числові коефіцієнти застосовані відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-1 "Правила визначення вартості будівництва" та інших нормативів щодо визначення вартості будівництва об’єктів, що будуються із залученням бюджетних коштів.

Проект розроблений як зразок для проектування заходів з енергоефективності у п'ятиповерховому житловому будинку для проектів учасників програми “Енергодім”. Зокрема, в проекті можна знайти інформацію про більшість обов'язкових та додаткових заходів пакету Б, що можливі до впровадження в цьому типі будинків. 

ВАЖЛИВО! Під час роботи над проектом слід пам'ятати, що проектні рішення повторного використання не є виключними для роботи в будинках такого типу, а інженерні рішення для реальних об'єктів будівництва можуть відрізнятися від наведених в проекті.

Для того, щоб детальніше ознайомитись з проектом повторного використання Фонд підготував вебінар, який відбудеться 22 жовтня о 16-00. Для участі у ньому необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ. Кількість учасників обмежена - 150 осіб.

Якщо бажаючих ознайомитися із проектом буде більше - Фонд підготує додатковий вебінар.  

Якщо у вас є пропозиції або зауваження до проекту зверніться до Фонду за електронною адресою: info@eefund.org.ua.

 

(0) Коментарі(в)