Перейти до основного вмісту
 • Партнери
 • Місцева влада
 • Місцева влада

  ► Фонд енергоефективності відкритий до співпраці з органами місцевого самоврядування, об’єднаними територіальними громадами та обласними державними адміністраціями!

  ► Фонд разом із командою регіональних консультантів IFC допомагає муніципалітетам розробляти та/або адаптовувати місцеві програми підтримки енергоефективності для ОСББ з метою їх реалізації в доповнення до Програми «Енергодім».

  ► Ми переконані, що партнерство Фонду та ОМС в межах реалізації Програми «Енергодім» забезпечить кращий ефект в досягненні економії енергоресурсів в кожній конкретній багатоповерхівці, а також дозволить ефективно впливати на благополуччя і комфортне проживання населення в громадах, які ініціюють та поширюють енергоефективні практики.

  Типові документи про співпрацю:


  Нижче представлена інтерактивна карта співпраці ФЕЕ з містами, ОТГ та ОДА. На мапі відображається інформація про міста (зокрема, назва та дата затвердження), які затвердили місцеву програму підтримки енергоефективних заходів для ОСББ. Також на карту нанесено шар інформації про міста, які підписали Меморандум про співпрацю з Фондом  (назва міста, ОТГ чи ОДА, дата підписання)

   

  Що пропонує Фонд енергоефективності для міст-партнерів?

  ма