Перейти до основного вмісту
 • Головна
 • Перші ластівки
 • Перші ластівки

  «Перші ластівки» — це пілотний проект Фонду енергоефективності, який розпочав свою роботу в 2018 році для тестування процедур Фонду. Для його впровадження було відібрано 15 ОСББ з усієї України (станом на сьогодні тільки 10 ОСББ продовжили роботу в проекті), що відрізняються за кількістю співвласників, площею будівель та субсидіантів. 

  Проект створений, щоб протестувати покроковий «шлях клієнта Фонду» та вдосконалити робочі процедури: від енергоаудиту до верифікації енергоефективних заходів. Відібрані учасники  «Перших ластівок» проходять всі етапи впровадження проекту, передбачені процедурами Фонду енергоефективності. 

  Нижче у відео співвласники будинків, які були учасниками проекту «Перші ластівки» розповідають про вигоди, які вони тепер використовують завдяки термомодернізації будинку. Проекти у їхніх будинках вже завершилися, гранти — отримано.

  На відео  ниже голови ОСББ зі Львова, Новояворівська та Броварів розповідають про свої плани в рамках проекту. А також діляться власними очікування щодо результатів модернізації (2019): 

   

  Станом на 6 липня 2020 року овністю завершили роботи з модернізації та отримали грант ОСББ “Липи 2” з Новояворівська, ОСББ “Повітряна 92” зі Львова , ОСББ “Грушевського 13-А” з Броварів та ОСББ “Добробут Чугуєва” з Чугуєва, ОСББ “Стрийська 75” зі Львова, ОСББ “Наш дім 37Б” з Луцька.

   

  сх22

   

  На відео — запис навчального вебінару за участі Галини Джулай, голови ОСББ "Липи 2" та  Галини Когут, регіональної радниці IFC з підтримки Фонду ЕЕ. Спікерки розповідають про досвід впровадження заходів з енергоефективності  в багатоповерхівці за умовами проекту (2020).

   

   

   

  Відібрані учасники "Перших ластівок" проходять всі етапи впровадження проекту, передбачені процедурами Фонду енергоефективності:

  сх222

   

  Статус реалізації проектів "Перші ластівки"

  Брошура "Перші ластівки"