Перейти до основного вмісту
 • Партнери
 • Банки-партнери
 • Банки-партнери

  Інформація про банки-партнери ДУ "Фонд енергоефективності"

  то

  Рішенням Дирекції ДУ "Фонд енергоефективності" від 19 серпня 2019 року АБ УКРГАЗБАНК відібрано в якості банка-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім". Договір про співпрацю з АБ УКРГАЗБАНК підписано 21 серпня 2019 року. 

  Заявки до участі в Програмах "Енергодім" та "ВідновиДІМ" приймають усі відділення АБ УКРГАЗБАНК


  ба2

  Рішенням Дирекції ДУ "Фонд енергоефективності" від 1 червня 2020 року АТ КРЕДОБАНК відібрано в якості банка-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім". Договір про співпрацю з АТ КРЕДОБАНК підписано 24  червня 2020 року. 

  Заявки до участі в Програмах "Енергодім" та "ВідновиДІМ" усі відділення АТ КРЕДОБАНК


  1

   

  Рішенням Дирекції ДУ "Фонд енергоефективності" від 22 січня 2021 року АТ КБ ПриватБанк відібрано в якості банка-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім". Договір про співпрацю з АТ КБ ПриватБанк підписано 4  лютого 2021 року. 

  Заявки до участі в Програмах "Енергодім" та "ВідновиДІМ" усі відділення АТ КБ ПриватБанк


  1

   Рішенням Дирекції ДУ "Фонд енергоефективності" від 5 квітня 2021 року АТ "Ощадбанк"  відібрано в якості банка-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім". Договір про співпрацю з АТ "Ощадбанк" підписано 14 квітня 2021 року. 

  Заявки до участі в Програмі "Енергодім" приймають усі відділення АТ "Ощадбанк"

  Наразі Ощадбанк не приймає заявки за програмою "ВідновиДІМ"


  1

  Рішенням Дирекції ДУ "Фонд енергоефективності" від 16 серпня 2023 року АТ «КБ «ГЛОБУС» відібрано в якості банка-партнера для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім". Договір про співпрацю з АТ «КБ «ГЛОБУС» підписано 5 вересня 2023 року. 

  Заявки до участі в Програмах "Енергодім" та "ВідновиДІМ" усі відділення АТ «КБ «ГЛОБУС»