Перейти до основного вмісту

Фонд розпочав співпрацю з двома громадами Кіровоградщини

Фонд розпочав співпрацю з двома громадами Кіровоградщини

Фонд розпочав співпрацю з двома громадами Кіровоградщини

Дві громади Кіровоградської області - Благовіщенського та Помічної - підтримали початок реалізації проектів з комплексної енергомодернізації житла.

Відповідні меморандуми про співробітництво були підписані в онлайн-форматі 25 травня між керівництвом Фонду енергоефективності та представниками громад. 

Станом на 1 квітня 2021 року у Кіровоградській області налічувалося 479 ОСББ в 547 з 3172 багатоквартирних будинків області.

Зокрема, у Помічнянській міській раді зареєстровано 27 ОСББ в 33 багатоповерхівках.

Кіровоградщина входить в п'ятірку лідерів по кількості проектів за програмою “Енергодім”: станом на 21 травня з Кіровоградщини до Фонду надійшло 52 заявки від ОСББ.

Ми підписуємо меморандум, щоб стимулювати наше населення об'єднуватися в ОСББ. Сподіваємося на плідну співпрацю з Фондом”, - зазначив Віталій Довгополий, голова Благовіщенської міської ради.

Наше місто створило 27 ОСББ, які включають 33 багатоповерхових будинки. Деякі з них вже мають позитивний досвід по утепленню, заміні даху та вікон, отриманню кредитів. Будемо співпрацювати та переконувати наші ОСББ, що енергоефективні заходи - це важливо і необхідно, адже це сприятиме розвитку цих будинків та економії”, - додав Микола Антошик, голова Помічнянської міської ради. 

Актуальну інформацію про кількість та географію підписаних меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» відслідковуйте на карті.

Детальніше про програму “Енергодім” можна дізнатися на сайті https://energodim.org/

Як повідомлялося, 18 травня Фонд розпочав співпрацю з 9 громадами-членами Асоціації "Енергоефективні міста України" (АЕМУ).

(0) Коментарі(в)