Перейти до основного вмісту

Новояворівськ завершив роботи по проєкту “Перші ластівки”

Новояворівськ завершив роботи по проєкту “Перші ластівки”

Новояворівськ завершив роботи по проєкту “Перші ластівки”

Роботи з впровадження енергоефективних заходів за програмою “Енергодім”, в Новояворівському ОСББ “Липи 2” (Львівська область), повністю виконані. 

За 7 місяців реалізації проєкту, ОСББ виконало всі заплановані обов’язкові дії відповідно до пакету “Комплексний”: від подачі заявки на участь в Програмі до виконання всіх будівельних робіт за проєктом. Днями фахівці технічного офісу Фонду енергоефективності провели перевірку виконаних робіт в будинку. 

ОСББ “Липи 2” є учасником проєкту “Перші ластівки”, започаткованого для тестування усіх процедур Фонду, що дозволить розробити рекомендації для спрощення, вдосконалення та оптимізації заходів з енергоефективності, процедур та грантової політики установи загалом.

Об’єднання співвласників виконало умови комплексного пакету заходів, що включає утеплення фасаду, встановлення ІТП та балансування системи опалення. Загальна вартість проєкту становить більше 4 млн грн. — 70 % цієї суми покриває грант від Фонду енергоефективності (за умовами проєкту “Перші ластівки”).

За результатами повторного енергоаудиту вдалося визначити заощадження енергії для ОСББ “Липи 2” у розмірі 423,33 тис. кВт * год на рік.

“Після запровадження енергоощадних заходів, а це і утеплення будинку, і заміна системи теплопостачання, встановлення ІТП з балансорегулюванням — ми отримали до 70% економії теплоносія і зменшення тарифу на тепло до 30% “  — коментує Галина Джулай, управителька ОСББ “Липи 2”.

Зараз роботи по енергомодернізації проводять ще три ОСББ-учасники проєкту “Перші ластівки” — ОСББ “Грушевського 13-а” у Броварах, ОСББ “Наш дім” у Луцьку та ОСББ “Добробут Чугуєва” у Чугуєві.  Два ОСББ зі Львова, “Повітряна 92” і “Стрийська 75”, вже завершили роботи по енергомодернізації своїх будинків за Пакетом підтримки “А” (Легкий). Ще 5 ОСББ (Рівненської, Запорізької, Дніпропетровської областей та Києва) працюють над розробкою проектної документації. 

Нагадаємо, що у грудні минулого року “Перші ластівки” зі Львова та Новояворівська розповідали про успішний досвід залучення в проєкт

12

(0) Коментарі(в)