Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності та міська рада Кривого Рогу підписали Меморандуми про співпрацю

Фонд енергоефективності  та міська рада Кривого Рогу підписали Меморандуми про співпрацю

Фонд енергоефективності та міська рада Кривого Рогу підписали Меморандуми про співпрацю

15 вересня 2020 року Фонд енергоефективності та міська рада Кривого Рогу дистанційно підписали Меморандуми про співпрацю в межах Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків  «Енергодім».

«Підтримка енергоефективних ініціатив в житловому секторі має важливе значення. Адже, комплексна енергомодернізація дозволяє не тільки змінювати умови проживання та експлуатації будівлі, але й економити на комунальних послугах вдвічі, а то й втричі. Позитивними також є практики фінансової підтримки ОСББ з міського бюджету та всебічна підтримка активних співвласників, які готові змінювати рівень енергетичної ефективності власних будинків» коментує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

Загальна кількість багатоповерхових житлових будинків у  Кривому Розі  6064, з них  у 656 будинках створено ОСББ. У місті з 2016 року діє Програма підтримки ОСББ, що передбачає  відшкодування частини кредиту з міського бюджету у розмірі 20% від основної суми (тіла) кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів. Програма діє до 2020 року .

«Переважна частина житлового фонду міста не відповідає сучасним вимогам енергозаощадження, відповідно у цих будівлях низький рівень енергозбереження. Тому, впровадження заходів з термомодернізації буде сприяти збільшенню строку служби будівель житлового фонду міста» наголошують фахівці відділу з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому Криворізької міської ради.

«Підписання меморандуму з державним Фондом енергоефективності для нас є продовженням серйозної комплексної роботи з впровадження енергоефективних технологій, покращення умов проживання мешканців ОСББ та ЖБК. Адже, у підсумку люди отримають суттєву економію споживання енергоресурсів та економію витрат на комунальні послуги. Співпраця з Фондом енергоефективності відкриє нові можливості для наших мешканців у реалізації масштабних та комплексних проєктів з підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків» доповнює Юрій Вілкул,  міський голова Кривого Рогу.

Нагадаємо, що вчора, 14 вересня Фонд енергоефективності підписав Меморандуми про співпрацю з шістьма містами та ОТГ Черкаської області.

 

Share:

(0) Коментарі(в)