Перейти до основного вмісту

Енергоаудитори отримали кваліфікаційні сертифікати в Рівному

Енергоаудитори отримали кваліфікаційні сертифікати в Рівному

Енергоаудитори отримали кваліфікаційні сертифікати в Рівному

В Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП) з 19.08.2019 року по 29.08.2019 року відбувся інтенсивний курс для енергоаудиторів. Курс складено за планом та методичними матеріалами, адаптованими до навчальних програм з підготовки енергоаудиторів згідно з європейськими вимогами.  

Навчання провели викладачі ВНЗ, які раніше здобули знання на курсі для тренерів енергоаудиторів в рамках Проекту "Підтримка національного Фонду енергоефективності та екологічних реформ (S2I)" за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (GmbH). На основі отриманих методичних матеріалів, викладачі НУВГП першими в Україні  впровадили курс, на якому навчатимуться енергоаудитори для роботи з Фондом енергоефективності.

Першими випускниками курсу стали сім енергоаудиторів, які після складання іспиту отримали кваліфікаційні атестати. Отримання атестату дозволить фахівцям  проводити енергоаудити та складати енергетичний сертифікат будівлі. 


Нагадаємо, у програму підготовки викладачів на базі університетів, входить 34 ВНЗ, де створені комісії з атестації енергоаудиторів.

Проект з підготовки енергоаудиторів на базі ВНЗ впроваджується за підтримки Уряду Німеччини та GIZ. Програма співпраці передбачає розробку спеціалістами GIZ програми тренінгів для підготовки енергоаудиторів, проведення тренінгів для викладачів-енергоаудиторів і представників університетів (до 3 викладачів-енергоаудиторів з ВНЗ, у яких створено комісії з атестації енергоаудиторів).

Нагадаємо, раніше представники семи вищих навчальних закладів пройшли інтенсивний курс для тренерів з навчання енергоаудиторів.

1
 

2

 

3

 

4

 

5

1

 

 

(0) Коментарі(в)