Перейти до основного вмісту

Підписано трудові контракти із дирекцією Фонду енергоефективності

Підписано трудові контракти із дирекцією Фонду енергоефективності

Підписано трудові контракти із дирекцією Фонду енергоефективності

24 квітня 2019 відбулося підписання контрактів з переможцями конкурсного добору на посади директора, технічного директора, фінансового директора, а також керівника підрозділу внутрішнього аудиту Фонду енергоефективності.

Посаду директора Фонду енергоефективності обійняла Юлія Головатюк-Унгуряну. Технічним директором Фонду став Єгор Фаренюк, фінансовим директором - В’ячеслав Коваль, посаду голови підрозділу внутрішнього аудиту обійняв Микола Роєнко.

Юлія Головатюк-Унгуряну

Юлія Головатюк-Унгуряну - експерт у сфері ЖКГ та енергоефективності, магістр ділового адміністрування, юрист. Протягом останніх 9 місяців виконувала обов’язки директора Фонду енергоефективності.

До призначення в.о. директора Фонду ЕЕ, Юлія Головатюк-Унгуряну керувала сектором реформи управління житловим фондом та енергоефективності Офісу підтримки та провадження реформ (RST) при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Відповідала за реалізацію реформи енергоефективності та розробку профільних законопроектів і підзаконних актів у цій сфері. Має досвід роботи на керівних посадах, глибоке розуміння сфери енергоефективності і процесів, пов’язаних із запуском Фонду.

В'ячеслав Коваль

В’ячеслав Коваль більше 23 років працює в банківській та фінансовій галузях, має колосальний управлінський досвід. Випускник Манчестерської школи бізнесу, працював в провідних банківських установах України. До призначення на посаду працював членом правління Піреус Банку.

Єгор Фаренюк - експерт в будівельній та технічній галузях, енергоефективності, кандидат технічних наук, має глибокі знання міжнародної технічної практики, правил енергоаудиту та проектної документації в будівництві.

Єгор Фаренюк

Останніми роками працював в Науково-дослідному інституті будівельних конструкцій, де очолював відділ будівельної фізики та енергоефективності, а також лабораторії будівельної теплотехніки та акустики.

Микола Роєнко понад 18 років працює в сфері аудиту, фінансів та менеджменту, зокрема у міжнародних аудиторських/консалтингових компаніях. Випускник Київського національного економічного університету, магістр з інвестиційного менеджменту, бакалавр з економіки та педагогіки.

Микола Роєнко

Фонд очолять фахівці із найкращим досвідом в сферах управління, менеджменту, фінансів та енергомодернізації. Конкурсний добір на посади керівників Фонду відбувся за прозорими процедурами у відповідності до Закону про Фонд з отриманням принципів рівного доступу, неупередженості, дотримання законності, недискримінації та доброчесності. Україні відкрито широку можливість для впровадження енергоефективних проектів, які підтримує не лише Уряд держави, а й міжнародні організації. Я впевнений, що команда Фонду енергоефективності об’єднає усі зацікавлені сторони для повномасштабного запуску програм Фонду, - прокоментував призначення новообраного менеджменту Анджей Райкевіч, голова Наглядової ради Фонду енергоефективності

Детально про новопризначених членів дирекції Фонду можна прочитати за посиланням:

Про діяльність окремих директоратів Фонду можна прочитати тут

(0) Коментарі(в)