Перейти до основного вмісту

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила зміни до Програми «Енергодім»

Наглядова рада Фонду енергоефективності  затвердила зміни до Програми «Енергодім»

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила зміни до Програми «Енергодім»

30 вересня 2020 року відбулося чергове засідання Наглядової ради Фонду енергоефективності.

Під час засідання було затверджено зміни до Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», а також інших документів, які є невід’ємною частиною Програми.

Нова редакція Програми передбачає можливість направлення Заявки на затвердження проекту, Заявки на внесення змін до проекту, Заявки на верифікацію проекту та Заявки на продовження строку реалізації проекту напряму до Фонду енергоефективності.  Тобто, ОСББ в обов'язковому порядку направляють тільки Заявку на участь через банки-партнери, що значно спрощує існуючі процедури.

Інші зміни, внесені до Програми, стосуються спрощення процедур комунікації між фахівцями Фонду та представниками ОСББ, уточнення щодо подачі проектної документації та проведення верифікації проекту без виїзду на об'єкт.

Текст Програми у новій редакції буде опубліковано на сайті Фонду енергоефективності найближчим часом.

Також Наглядова рада Фонду розглянула інші питання діяльності установи, зокрема були обговорені умови запуску зовнішнього аудиту діяльності Фонду.

Нагадаємо, що недавно відбувся Форуму Фонду енергоефективності, що об’єднав експертів з енергоефективності для тематичних дискусій

 

Share:

(0) Коментарі(в)