Перейти до основного вмісту

За даними військових адміністрацій Фонд отримав перелік будівельних компаній, що працюють під час воєнного стану

За даними військових адміністрацій Фонд отримав перелік будівельних компаній, що працюють під час воєнного стану

За даними військових адміністрацій Фонд отримав перелік будівельних компаній, що працюють під час воєнного стану

За даними військових адміністрацій Фонд енергоефективності отримав інформацію, яка містить перелік будівельних компаній та організацій, що працюють в будівельній сфері у період воєнного стану. Наразі цей перелік включає в себе понад 1200 будівельних компаній та фізичних осіб-підприємців з 15 областей України. Зокрема це компанії, які можуть бути залучені до реалізації енергоефективних проектів за Програмою «ЕНЕГОДІМ» у тих регіонах, де існує така можливість. 

Ознайомитись із переліком можна на нашому сайті в розділі «Матеріали для ОСББ». Наповнення бази продовжується та буде постійно оновлюватись.

Наголошуємо, що ця інформація носить виключно інформаційний характер. 

Наразі ці дані сформовані з метою інформаційної підтримки ОСББ, що знаходяться на територіях, де не ведуться активні бойові дії, і в будинках яких продовжується виконання будівельних робіт в рамках Програми «ЕНЕРГОДІМ». Надалі ця інформація буде об’єднана з актуальними даними про виробників обладнання та стане основою для пулу  виконавців робіт із відновлення житла та інфраструктури, пошкоджених внаслідок бойових дій. 

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану Фонд енергоефективності продовжує виконувати свої функції, спрямовані на підвищення енергоефективності багатоповерхових будинків. Протягом березня-квітня 2022 року Фондом було виплачено близько 100 млн грн у вигляді грантів для ОСББ учасників Програми. Наразі близько 100 ОСББ завершують реалізацію своїх проектів та ще понад 110 ОСББ готові приступити до етапу безпосереднього виконання будівельних робіт.

Після завершення військових дій Фонд енергоефективності, маючи релевантний досвід і високопрофесійну команду, готовий долучитись до реалізації комплексного Плану відновлення та розвитку України, зокрема в частині, що стосується відбудови пошкодженого житлового фонду. Маємо спільними зусиллями ліквідувати наслідки воєнних дій, забезпечити повноцінне відновлення економіки та інфраструктури і разом відбудувати Україну на засадах сталого розвитку та з урахуванням Європейського зеленого курсу.

Share:

(0) Коментарі(в)