Перейти до основного вмісту

Завершено набір слухачів до січневої Школи проектних менеджерів

Завершено набір слухачів до січневої Школи проектних менеджерів

Завершено набір слухачів до січневої Школи проектних менеджерів

Четвертий набір до Школи проектних менеджерів, які супроводжують проекти у межах програми “Енергодім” завершено. На безкоштовне навчання зареєструвалися 210 бажаючих опанувати нову професію для подальшого управління проектами енергомодернізації багатоповерхівок.

Навчання відбуватиметься в онлайн-режимі впродовж 25 січня - 5 лютого 2021 року.

Програма включає 12 тематичних сесій, спікерами курсу виступають експерти Фонду, регіональні консультанти Програми «Енергоефективність в Україні» та експерти Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Перед початком навчання, учасники (-ці) отримують лист - з програмою навчання та посилання на  інформаційні матеріали, з якими потрібно ознайомитись до старту навчання. Також в листі буде описана інструкція про приєднання до онлайн-платформи, де буде відбуватися весь курс навчання.

Звертаємо вашу увагу, що починаючи з четвертого набору необхідно буде скласти тести по матеріалам кожної лекції для отримання свідоцтва про прослуховування курсу.

Наступне навчання у Школі проектних менеджерів заплановане на 29 березня -9 квітня, зареєструватися можуть всі охочі.

Всі умови супроводу проектів та залучення проектних менеджерів можна знайти у Програмі “Енергодім” за редакцією від 17 грудня 2020 року. 

За умовами програми, ОСББ має право залучити фахівця для професійного супроводу проекту з енергомодернізації будинку та отримати компенсацію у розмірі 70% вартості цих послуг.

Детальніше про вимоги та обов'язки проектного менеджера читайте у розгорнутому матеріалі-роз'ясненні 

Нагадаємо, що раніше Фонд енергоефективності анонсував початок четвертого набору слухачів до Школи проектних менеджерів.

(0) Коментарі(в)