Перейти до основного вмісту

Прийом заяв на участь у Консультативній раді Фонду енергоефективності

Прийом заяв на участь у Консультативній раді Фонду енергоефективності

Прийом заяв на участь у Консультативній раді Фонду енергоефективності

Фонд енергоефективності оголошує початок прийому заяв від громадських організацій та експертів на участь у Консультативній раді — термін дії попереднього складу завершений. Прийом заяв від претендентів, які хочуть увійти до складу дорадчого органу, триватиме до 4 серпня 2023 року включно.

Консультативна рада — це консультативно-дорадчий орган Фонду енергоефективності, створений для підтримки інструментів стимулювання і реалізації заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності багатоквартирних житлових будинків. Консультативна рада формується на громадських засадах строком на два роки. Кількісний склад не може перевищувати 35 осіб.

До Консультативної ради можуть входити представники громадських об’єднань, асоціацій (зокрема всеукраїнських), союзів, спілок, асоціації підприємців тощо, досвідчені експерти у сфері енергоефективності, науковці, представники міжнародних організацій. Перевага надається особам, які мають більший досвід роботи та зробили вагомий внесок у розвиток і реформування сектору енергоефективності будівель.

Учасниками Консультативної ради не можуть бути:

  • власники приміщень у будинках, які беруть або протягом останніх трьох місяців брали участь у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім»;
  • особи, які мають непогашену або незняту в установленому законом порядку судимість.

Як стати членом Консультативної ради?

Щоб увійти до складу дорадчого органу Фонду, необхідно не пізніше 4 серпня 2023 року подати Заяву на включення до складу Консультативної ради Фонду енергоефективності,  Згоду на обробку персональних даних та інші додатки, які наведені у формі заяви та вимогах до оформлення документів. Протягом 30 днів після встановленого дедлайну (4 серпня 2023 року) Дирекція Фонду визначить перелік кандидатів, що увійдуть до складу Консультативної ради на найближчі два роки. Актуальну інформацію буде оперативно опубліковано на сайті Фонду.

Для завантаження:

Для врахування:

  • Вимоги до документів що подаються разом із Заявою на включення до складу Консультативної ради для ФІЗИЧНИХ ОСІБ
  • Вимоги до документів, що подаються разом із Заявою на включення до складу Консультативної ради для ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Скановані копії заяви та супровідних документів до неї необхідно надіслати на електронну пошту (info@eefund.org.ua) з темою листа «Заява на включення до складу Консультативної ради ДУ “Фонд енергоефективності”».

Останній день відправлення електронних примірників документів — 4 серпня 2023 року. Заяви, що будуть відправлені пізніше вказаної дати, залишатимуться без розгляду.

Протягом місяця після завершення прийому заяв Дирекція сформує персональний склад Консультативної ради та призначить її перше засідання. Про це повідомлять всіх учасників, які увійдуть до її персонального складу, а також додатково розмістять інформацію на офіційному сайті Фонду.

Положення про Консультативну раду Фонду енергоефективності

Оголошення про початок прийому заяв на включення до складу Консультативної ради Фонду енергоефективності 

 

(0) Коментарі(в)