Перейти до основного вмісту

Програму підтримки енергомодернізації багатоповерхівок ЕНЕРГОДІМ обговорили на Одещині

Програму підтримки енергомодернізації багатоповерхівок ЕНЕРГОДІМ обговорили на Одещині

Програму підтримки енергомодернізації багатоповерхівок ЕНЕРГОДІМ обговорили на Одещині

24 вересня в Одесі відбувся семінар для керівників ОСББ “Енергомодернізація багатоквартирного будинку за підтримки Фонду енергоефективності”, за участі Єгора Фаренюка, технічного директора Фонду енергоефективності.

Під час заходу, Єгор Фаренюк детально розповів про програму з енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», що передбачає часткове відшкодування витрат на енергоефективні заходи у розмірі 40% вартості для пакету "Легкий" та  50% для пакету "Комплексний". Перші 300 ОСББ, що подадуть заявки, отримають додаткові 20%.

Технічний директор Фонду ознайомив аудиторію з основними вимогами до енергетичного аудиту, розробкою проектної документації, проходженням експертизи, критеріями вибору обладнання та матеріалів, аналізом якості, супровідними документами та порядком верифікації виконаних заходів.

“Кожне ОСББ має змогу зробити свої будинки більш енергоефективними та  отримати грант по програмі “Енергодім” на часткове відшкодування витрат. Таким чином будь-яке ОСББ зможе не лише економити на комунальних послугах, а й подовжити строк експлуатації та модернізувати зовнішній вигляд будівлі" - зазначив Єгор Фаренюк. 

Нагадуємо, що повний текст Програми «Енергодім» та додатки розміщені за посиланням: http://bit.ly/2MvjzkE 

Заявки подаються через усі відділення банка-партнера: http://bit.ly/2zmee6j

 Детально про те, з чого розпочати кроки до гранту, перелік необхідних документів та форми заявок на сторінці програми "Енергодім": http://bit.ly/2TVkaNi

Презентація програми "Енергодім" на Одещині

Презентація програми "Енергодім"

(0) Коментарі(в)