Перейти до основного вмісту

“Перші ластівки” зі Львова та Новояворівська закінчують роботи

“Перші ластівки” зі Львова та Новояворівська закінчують роботи

“Перші ластівки” зі Львова та Новояворівська закінчують роботи

У грудні 2018 року Фонд енергоефективності розпочав тестувати програму по проекту «Перші ластівки». 13 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків покроково тестують процедури Фонду щодо отримання грантів. На сьогодні за цією програмою декілька ОСББ завершили проектні роботи та розпочали роботи з модернізації будівлі. Зокрема, до кінця року заплановано завершити 5 об’єктів, а решта – до кінця 2020 року. 

ОСББ "Липи-2", з міста Новояворівськ вже закінчує утеплювати фасад будинку та реконструювати систему опалення - встановлює індивідуальний тепловий пункт - ІТП. 

Галина Джулай, управитель будинку підрахувала, що лише встановлений ІТП надасть можливість економити на теплоносії 30% енергії. А у комплексі з утепленим фасадом економія складе до 70%.

ОСББ "Стрийська-75" зі Львова було створено у будинку, строк експлуатації якого на сьогоднішній день становить близько 50 років. Співвласники вирішили взяти участь Програмі Фонду. Зараз вони реалізують проект з комплексної термомодернізації, а саме встановили індивідуальний тепловий пункт, провели гідравлічне балансування системи опалення та теплоізоляцію трубопроводів водяної системи внутрішнього теплопостачання (системи опалення) в неопалюваних приміщеннях. 

Бажання підвищити комфорт проживання у власному будинку, сплачувати менше за опалення та відсутність страху перед ухваленням рішення більшістю співвласників у запуску реалізації усіх етапів програми "Енергодім" з комплексної енергомодернізації будівлі - усе це запорука успішної реалізації власного енергоефективного проекту.

Нагадаємо, що раніше  ОСББ з проекту “Перші ластівки” почали будівельні роботи 

 

(0) Коментарі(в)