Перейти до основного вмісту

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила нову Програму «ВідновиДІМ»

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила нову Програму «ВідновиДІМ»

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила нову Програму «ВідновиДІМ»

17 листопада Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила Програму «ВідновиДІМ», яка фінансуватиме будівельні роботи з відновлення житлових будівель, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України.

 Програма «ВідновиДІМ» буде введена в дію з 21 листопада 2022 року, але не раніше дня, наступного за днем опублікування на сайті Фонду відповідного оголошення.

Учасниками Програми зможуть стати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що створені та діють відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29 листопада 2001 року № 2866-III на території Житомирської, Київської, Сумської та Чернігівської областей.

Фінансування за Програмою надаватиметься на:

  • заміну або ремонт пошкоджених віконних блоків та блоків балконних дверей, зовнішніх дверей;
  • ремонт пошкоджень фасадів та покриття будівлі; 
  • ремонт пошкодженого обладнання дахових котелень та інженерних мереж.

Фонд надаватиме учасникам Програми фінансування у формі гранту, який виплачуватиметься на безоплатній та безповоротній основі у розмірі 100% вартості витрат. Загальна сума гранту складається з сум першого і другого траншів. Вона не може перевищувати граничну суму — шість мільйонів гривень на один об’єкт відновлення.

 Члени Наглядової ради також затвердили:

Документ про схвалення обраного Дирекцією Фонду Публічного акціонерного товариства Акціонерний банк «УКРГАЗБАНК» (АБ «Укргазбанк») як Прийнятного банку для виконання умов Договору про відшкодування грантів за Програмою «ВідновиДІМ».

Порядок подання і розгляду апеляцій в межах участі у програмах державної установи «Фонд енергоефективності».

Крім того, Наглядова рада внесла зміни до Програми «ЕНЕРГОДІМ», а саме до основної частини Програми та невід'ємних додатків до неї. Відтепер змінено суму значного правочину відповідно до норм Статуту з 5 млн грн до 10 млн грн, внесені зміни до Порядку верифікації Проектів / Заходів з енергоефективності, а також скасовано дію Порядку подання та розгляду апеляцій в рамках Програми тощо.

Текст програми “Енергодім” в новій редакції та супровідні документи містяться на сайті Фонду за посиланням: https://eefund.org.ua/dokumenti

 

(0) Коментарі(в)