Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності долучився до дискусій в межах XI Всеукраїнського форуму ОСББ

Фонд енергоефективності долучився до дискусій  в межах XI Всеукраїнського форуму ОСББ

Фонд енергоефективності долучився до дискусій в межах XI Всеукраїнського форуму ОСББ

6-7 жовтня Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності стала учасницею двохтематичних обговорень в межах  XI Всеукраїнського форуму ОСББ

Всеукраїнський Форум ОСББ – головна подія року у сфері житлово-комунального господарства в Україні, щорічно цей захід організовує Львівська міська рада спільно міжнародними партнерами. 

Цього року форум відбувається у форматі онлайн.

«Вже водинадцяте обговорюємо актуальні питання і проблеми у сфері житлово-комунального господарства в Україні, залучаємо до спілкування експертів галузі ЖКГ, енергоефективності, представників об'єднань співвласників. Практика проведення таких подій неабияк сприяє розвитку партнерських проектів, пошуку кращих рішень у сфері житлового господарства, ОСББ та енергоефективності» – коментують організатори форуму.

На форум були залучено 30 спікерів і доповідачів, зокрема до обговорень онлайн-підключалися представники державної влади України, профільних міжнародних організацій, керівники новостворених та вже успішних ОСББ, представнкии Асоціацій ОСББ зі всіх областей України, представники влади Львова, очільників відділів та управлінь житлового господарства обласних центрів країни.

«Фонд вже не вперше долучається до форуму ОСББ і завжди з великою охотою розповідає про можливості Програми «Енергодім» для співвласників та голів об'єднань. Зараз бачимо хорошу динаміку зацікавленості, отримуємо багато заявок на Програму і все більше проектів показують результати. Хочемо ділитися цими реальними історіями та популяризувати серед громадян комплексну термомодернізацію будинків, що дозволяє економити на оплаті комунальних послуг та значно покращувати умови проживання» – наголошує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

В перший день Форуму, очільниця Фонду доєдналися до дискусії щодо  енергоефективності та ключових цілей реформи житлово-комунального господарства в Україні, розповіла про важливу роль Фонду у процесах оновлення житлового сектору, зменшення викидів СО 2 та покращення якості життя громадян.

7 жовтня виступ Юлії Головатюк-Унгуряну був першим в тематичній сесії про особливості термореновації житла. Під час промови директорка Фонду наголосила на специфіці різних комункацій під час виконання таких проектів, і за Програмою «Енергодім» в тому числі. Вкотре акцентувала увагу на тому, що з серпня 2020 року Фонд мотивує ОСББ залучати до реалізації проектів фахових менеджерів, які будуть допомагати ОСББ на різних етапах модернізації будинку. Фонд відшкодовує 70% вартості таких послуг.

Цього ж дня, під час форуму Фонд енергоефективності підписав Меморандуми про співпрацю з Асоціацією менеджерів та управителів житловою нерухомістю (АМУЖН).

Підписання

Асоціація об’єднує на добровільних засадах 27 членів із Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької та Волинської областей. Вже за перший рік діяльності кількість членів Асоціації зросла до 48, а географія розширилась на Закарпатську, Житомирську та Сумську області. 

«Переконаний, що наша співпраця буде сприяти масштабному та комплексному запровадженню інноваційних енергоощадних технологій в житловому секторі нашої країни» – коментує Михайло Васюта, голова правління Асоціації.

Записи трансляцій  6 жовтня  та 7 жовтня  доступні для перегляду.

Дискусії в межах форуму продовжуватимуться до 9 жовтня (з 14 до 16 години). Трансляції можна дивитися ТУТ

 

Share:

(0) Коментарі(в)