Перейти до основного вмісту

84 слухачі січневого набору Школи проектних менеджерів отримали свідоцтво про закінчення навчання

84 слухачі січневого набору Школи проектних менеджерів отримали свідоцтво про закінчення навчання

84 слухачі січневого набору Школи проектних менеджерів отримали свідоцтво про закінчення навчання

Січневе навчання у Школі проектних менеджерів, які супроводжують проекти у межах програми “Енергодім” завершено. По результатам прослуховування двотижневого навчального курсу та складання відповідних тестів по матеріалам кожної лекції 84 особи з четвертого набору отримали свідоцтва про завершення навчання.

При цьому, на навчання за рахунок Фонду на цей набір зареєструвалися 207 бажаючих опанувати нову професію для подальшого управління проектами енергомодернізації багатоповерхівок. 

Навчальний курс включав 12 тематичних сесій (приблизно 18 годин), на які у якості спікерів були запрошені експерти Фонду, регіональні консультанти Програми «Енергоефективність в Україні» та експерти Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Навчальні семінари передбачали такі теми для обговорення як: особливості та деталі умов участі ОСББ у програмі «‎Енергодім»; роль проектних менеджерів у цьому та їх ключові функції; порядок проведення загальних зборів ОСББ; складання проектної документації; особливості співпраці з енергоаудиторами, проектувальниками та іншими фаховими спеціалістами; порядок оформлення заявок на участь у програмі, на затвердження та верифікацію проекту та інше.

«Кожна наступна хвиля фахівців із супроводу проектів, які проходять навчання, все краще і краще розбираються в матеріалі та задають більш складні та цікаві питання. Такий рівень дозволяє сподіватись на те, що кількість призупинень заявок буде прямувати до нуля»‎ коментує Олег Покідько, начальник відділу розвитку та навчання Фонду енергоефективності.

Важливо! Реєстрація на п'ятий набір до Школи проектних менеджерів (29 березня - 9 квітня 2021) вже відкрита. Всі охочі можуть ПОДАТИ ЗАЯВКУ  до 1 березня поточного року. Згодом опублікуємо більше інформації про наступний набір. 

Всі умови супроводу проектів та залучення проектних менеджерів можна знайти у Програмі “Енергодім” за редакцією від 17 грудня 2020 року. 

За умовами програми, ОСББ має право залучити фахівця для професійного супроводу проекту з енергомодернізації будинку та отримати компенсацію у розмірі 70% вартості цих послуг.

Детальніше про вимоги та обов'язки проектного менеджера читайте у розгорнутому матеріалі-роз'ясненні.

Нагадаємо, що у 2020 році Фонд енергоефективності запустив Школу проектних менеджерів, яка випустила понад 320 слухачів.

 

(0) Коментарі(в)