Перейти до основного вмісту

Наглядова рада Фонду затвердила зміни до програми “Енергодім”

Наглядова рада Фонду затвердила зміни до програми “Енергодім”

Наглядова рада Фонду затвердила зміни до програми “Енергодім”

17 грудня відбулося заключне засідання Наглядової ради Фонду енергоефективності у 2020 році. 

Під час засідання члени Наглядової ради затвердили зміни до програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», які дозволять спростити умови участі у програмі та пришвидшити реалізацію енергоефективних проектів у житловому фонді.

Зокрема, зважаючи на пандемію з коронавірусом нова редакція програми передбачає можливість надавати звіт з фотофіксацією проведених енергоефективних заходів у будинку на етапі верифікації проекту.

Крім того, завдяки прийнятим змінам відтепер учасники програми можуть змінити пакет енергоефективних заходів з «Б» (Комплексний) на «А» (Легкий) у разі, якщо виявиться, що в процесі реалізації проекту “Б” у ОСББ виникли труднощі з отриманням кредитних коштів на реалізацію цих заходів.

Ще одна новела: відтепер ОСББ можуть сплачувати за роботи/послуги відразу після подання відповідної заявки №1 на участь у проекті та не чекати її схвалення. Раніше, якщо ОСББ сплачували за проектну документацію до затвердження Фондом заявки №1, Фонд не відшкодовував ОСББ ці витрати, тоді як зараз після проплати ОСББ послуг і подання заявки ця стаття витрат підлягає частковій компенсації. 

Інші зміни, внесені до програми, стосуються грантової політики, спрощення вимог до оформлення документів та умов участі в програмі.

Також Наглядова рада Фонду розглянула інші питання діяльності установи та план діяльності на 2021 рік.

Текст Програми у новій редакції буде опубліковано на сайті Фонду енергоефективності найближчим часом.

Нагадаємо, що останні зміни до програми “Енергодім” були затверджені Наглядовою радою Фонду 30 вересня 2020 року та вступили в дію 5 жовтня.

 

 

(0) Коментарі(в)