Перейти до основного вмісту

ОСББ проводять будівельні роботи по проекту “Перші ластівки”

ОСББ проводять будівельні роботи по проекту “Перші ластівки”

ОСББ проводять будівельні роботи по проекту “Перші ластівки”

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, що входять до проекту "Перші ластівки”, з Новояворівська та Львова почали будівельні роботи в своїх будинках. 

ОСББ “Липи-2” з Новояворівська реалізує енергоефективні заходи по пакету "Комплексний". До заходів, які реалізуються в будинку, входять: встановлення індивідуального теплового пункту, гідравлічне балансування системи опалення, теплоізоляція трубопроводів водяної системи внутрішнього теплопостачання (системи опалення) в неопалюваних приміщеннях, а також теплоізоляція зовнішніх стін та конструкцій.

У Львові ОСББ “Стрийська 75” реалізовує енергоефективні заходи по пакету "Легкий”. Тут  вже встановили індивідуальний тепловий пункт, провели гідравлічне балансування системи опалення та теплоізоляцію трубопроводів водяної системи внутрішнього теплопостачання (системи опалення) в неопалюваних приміщеннях. 

 Орієнтовний термін завершення робіт - 5-6 тижнів.

 Нагадаємо, в грудні 2018 року розпочалася тестова програма Фонду Енергоефективності "Перші ластівки", що покроково тестує процедури отримання грантів. Для пілотного проекту було відібрано 15 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) з різних областей України, різними будинками та різною кількістю співвласників. Загальна вартість проектів - 58 390 449 грн. 

П’ять з них планують завершити реалізацію проектів вже цього року, а решта до кінця 2020 року. 

Проекти "Перших ластівок" отримали такі ж самі умови, що перші 300 Проектів по програмі "Енергодім". Крім того ОСББ-учасники цього проекту отримали безкоштовний енергоаудит та розробку проектної документації і повний супровід експертів на всіх етапах реалізації проекту.

Програма "Енергодім" передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету "Легкий" та 50% для пакету "Комплексний".

Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Повний текст Програми «Енергодім» та додатки за посиланням: http://bit.ly/2MvjzkE

Заявки подаються через усі відділення банка-партнера: http://bit.ly/2zmee6j

Детально про те, з чого розпочати кроки до гранту, перелік необхідних документів та форми заявок на сторінці програми "Енергодім": http://bit.ly/2TVkaNi

Нагадаємо, раніше 15 ОСББ розпочали тестування процедур Фонду енергоефективності

1

2

4

 

(0) Коментарі(в)