Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності запустив маркетплейс

Фонд енергоефективності запустив маркетплейс

Фонд енергоефективності запустив маркетплейс

Маркетплейс, створений за підтримки проєкту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S2I) в Україні» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, покликаний стати комунікаційною платформою для ОСББ, виконавців робіт і будівельних компаній, які беруть участь у програмах Фонду енергоефективності. На онлайн-майданчику об’єднання співвласників багатоквартирного будинку можуть створювати оголошення та шукати фахівців, виконавці робіт — знаходити проєкти та виконувати замовлення, будівельні компанії — публікувати свої товари для продажу.

Наразі Фонд енергоефективності реалізує дві програми. У межах Програми «Енергодім» — комплексна енергомодернізація багатоквартирних будинків — повертає ОСББ до 70% витрат на зовнішнє оновлення дому і модернізацію внутрішніх систем. Програма «ВідновиДІМ» — це фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України. ОСББ отримують грант на безоплатній та безповоротній основі у розмірі 100% вартості витрат на виконання необхідних робіт.

Під час участі в обох програмах Фонду енергоефективності ОСББ потребують якісних послуг і матеріалів. Для бізнесу маркетплейс — відмінна можливість презентувати свою компанію. Представники будівельної сфери можуть розміщувати тут свої пропозиції, знаходячи цікаві проєкти і стаючи частиною важливих ініціатив — енергомодернізації та відбудови країни.

Досвід ОСББ, які брали участь у програмах Фонду, свідчить: пошук професійних підрядників та якісних матеріалів — непросте завдання. Маркетплейс покликаний розв’язати цю проблему: на сайті публікуються тільки перевірені компанії, а також матеріали, які відповідають стандартам сучасної будівельної сфери. На онлайн-майданчику, зокрема, є каталог товарів, у якому можна знайти енергоефективне обладнання та все необхідне для термомодернізації та відновлення багатоквартирних будинків. Зокрема, теплоізоляційні матеріали, системи утеплення, вікна і двері, обладнання для систем опалення та газові котли.

Хочете, щоби ваш будинок став теплішим, а рахунки за комунальні послуги — нижчими? Ініціюйте проведення енергетичного аудиту та беріть участь у Програмі «Енергодім». Ваш будинок зазнав руйнувань внаслідок бойових дій? Ініціюйте проведення обстеження пошкодженої будівлі та беріть участь у Програмі «ВідновиДІМ». Тепер реалізація заходів за програмами стала значно простішою — на маркетплейсі на вас чекають пропозиції від профільних українських компаній. Якщо і тут не вдалося знайти спеціаліста або потрібний товар, фахівці Фонду енергоефективності готові допомогти вам: залиште свої контактні дані та очікуйте на дзвінок.

Синергія представників ОСББ, бізнесу та Фонду енергоефективності допоможе втілювати важливі проєкти в життя набагато швидше та ефективніше. Новий онлайн-майданчик, створений із урахуванням попереднього досвіду реалізації програм Фонду, об’єднав десятки пропозицій. Запрошуємо до співпраці!

Більш детально з роботою маркетплейсу можна ознайомитися на сайті.

 

Share:

(0) Коментарі(в)