Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності презентував Програму "Енергодім" для парламентарів

Фонд енергоефективності презентував Програму "Енергодім" для парламентарів

Фонд енергоефективності презентував Програму "Енергодім" для парламентарів

4 вересня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України IX скликання з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Одним із питань порядку денного стало ознайомлення з діяльністю Фонду енергоефективності, зокрема презентація Програми «Енергодім».

Юлія Головатюк-Унгуряну, директор Фонду енергоефективності розповіла народним обранцям про перспективи, які дає реалізація Програми, джерела фінансування, грантову політику та очікувані показники. 

Андрій Клочко, голова Комітету під час розгляду питання про імплементацію Програми та діяльність Фонду енергоефективності зауважив, що Парламент контролюватиме виконання Закону про Фонд енергоефективності та за результатами реалізації програми «Енергодім», розгляне можливість розширення фінансування цих заходів, з метою зменшення споживання енергетичних ресурсів та вартості житлово-комунальних послуг у платіжках громадян.

14

11

 

12

Повний текст виступу


Повний текст Програми «Енергодім» та додатки за посиланням: http://bit.ly/2MvjzkE


Заявки подаються через усі відділення банка-партнера: http://bit.ly/2zmee6j


Детально про те, з чого розпочати кроки до гранту, перелік необхідних документів та форми заявок на сторінці програми "Енергодім": http://bit.ly/2TVkaNi

***

Нагадаємо, раніше Фонд енергоефективності презентував програму модернізації житлового фонду України

(0) Коментарі(в)