Перейти до основного вмісту

На час воєнного стану призупиняються окремі положення програми ЕНЕРГОДІМ

На час воєнного стану призупиняються окремі положення програми ЕНЕРГОДІМ

На час воєнного стану призупиняються окремі положення програми ЕНЕРГОДІМ

Наглядова рада Фонду енергоефективності спростила окремі положення програми  “Енергодім” на час воєнного стану. Зміни стосуються строків реалізації проекту та експертизи деяких документів.

Зокрема призупинені такі положення:

  • Проектна документація на Проект Бенефіціара в межах участі в Програмі має пройти експертизу в експертній організації державної форми власності;
  • Заявка №2 на затвердження проекту тих Заявників, які починаючи з 29 листопада 2021 року подали до Фонду Заявку на Участь у Програмі, повинна бути подана до спливу 9 (дев’яти) місяців від Дати Приєднання;
  • Заявка на продовження Строку реалізації Проекту подається Бенефіціаром, який вже розпочав реалізацію Заходів з енергоефективності;
  • Акти приймання виконаних будівельних робіт, складених за формою №КБ-2в, мають пройти перевірку на їхню відповідність кошторисним нормам в частині ціноутворення в будівництві, здійснену експертною організацією державної форми власності або судовим експертом, якому присвоєно кваліфікацію за видом експертної спеціальності «10.6 Дослідження об’єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів». 

 

Дозволити в межах участі в Програмі подавати до Фонду електронні примірники документів, засвідчені КЕП голови правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку або КЕП фізичної особи, яка є головою правління Заявника/Бенефіціара. Зобов’язати тих учасників Програми, які подадуть документи відповідно до цього пункту, після припинення воєнного стану, відновлення роботи Фонду в звичайному режимі та забезпечення можливості кур’єрської доставки, надати паперові примірники документів, що до того були подані в електронній формі.

Зазначені вище норми Програми відтерміновуються та тимчасово зупиняють свою дію з 12 березня 2022 року.

ВАЖЛИВО: Порядок прийняття Фондом до розгляду документів, оформлених згідно з попередніми умовами програми «Енергодім» здійснюється з урахуванням нижченаведених моментів.

  • Незважаючи на відтермінування та тимчасове зупинення певних норм Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», Фонд приймає до розгляду документи, складені відповідно до положень Програми, що тимчасово зупинені.
  • Положення чинної редакції Програми поширюються і на тих Заявників/Бенефіціарів, які приєднались до Грантового Договору на умовах попередніх редакцій Програми або внесення змін до неї. Тому нові Заявки тих Бенефіціарів, чия участь в Програмі була схвалена рішенням Дирекції Фонду, можуть подаватися відповідно до вимог Програми з урахуванням положень Програми, що тимчасово зупинені. Заявки разом із супровідними документами, подані до відтермінування та тимчасового зупинення певних норм Програми, можуть розглядаються з урахуванням норм, зазначених в цьому оголошенні.
  • Оформлення доопрацьованих документів до Заявки, поданої до відтермінування та тимчасового зупинення певних норм Програми, може відбуватись як відповідно до вимог Програми, чинної на момент подання Заявки, так і з урахуванням норм, зазначених в цьому оголошенні.

Текст оголошення за посиланням: Оголошення про призупинення (відтермінування введення в дію та тимчасове зупинення дії) окремих положень Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ», затвердженої рішенням Наглядової ради від 16 серпня 2019 року

Нагадаємо, раніше Фонд енергоефективності запровадив особливі умови роботи на час воєнного стану.

 

(0) Коментарі(в)