Перейти до основного вмісту

Програму “Енергодім” презентували в Ташкенті

Програму “Енергодім” презентували в Ташкенті

Програму “Енергодім” презентували в Ташкенті

3 грудня відбулась заключна міжнародна конференція проекту Pro house «Перехід до професійного управління  житлом - підготовка модернізації житлового багатоквартирного фонду» в Ташкенті.

У роботі конференції взяли участь експерти з України, Білорусі, Німеччини, Литви та Естонії, які представили досвід своїх країн, накопичений в ході реформ ЖКГ та обговорили успіхи, досягнення, а також проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

Україну представила Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності. Вона  виступила з презентацією «Фонд енергоефективності - старт для комплексної термомодернізації багатоквартирного житлового фонду в Україні». Під час презентації вона розповіла колегам з різних країн про основну мету створення Фонду,  Програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», її основні вимоги програми та очікувану  кількість проектів, що будуть реалізовані впродовж наступних 5 років.

Відкрив захід Едуардс Стіпрайс, голова Делегації ЄС в Республіці Узбекистан. Він заявив, що за останні роки в Центральній Азії були зроблені суттєві кроки на шляху реформування сектора управління житлом, результати яких в першу чергу виражаються в розробці ряду нових законопроектів і поправок до існуючих законів.

В ході проведення конференції учасники обговорили результати проекту PRO HOUSE, а також яким чином країни-партнери вирішували поставлені завдання, з якими проблемами, викликами вони зіткнулися і як їх спільно подолали.

Такий обмін досвідом дуже важливий для налагодження партнерської мережі між країнами ЄС, Східною Європою та Центральною Азією в сферах - житлового законодавства, управління, утримання і енергоефективної модернізації житлового фонду, залучення власників житла в процес управління спільним майном, розвитку професійного управління багатоквартирними будинками.

Нагадаємо, що раніше Фонд енергоефективності взяв участь у заходах Енергетичного співтовариства у Відні

1

(0) Коментарі(в)