Перейти до основного вмісту

Енергоефективні програми підтримки ОСББ мають близько 130 громад

Енергоефективні програми підтримки ОСББ мають близько 130 громад

Енергоефективні програми підтримки ОСББ мають близько 130 громад

Станом на 31 січня 2022 року 129 громад по всій Україні затвердили власні програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Це означає, що понад 26 тисяч ОСББ можуть користуватися місцевою підтримкою у впровадженні енергоощадних заходів у своїх оселях.

Щоб знати актуальну інформацію про кількість та географію підписаних меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві програми підтримки ОСББ-учасників програми “Енергодім” стежте за картою.

Мета програм - стимулювати створення ОСББ та відшкодовувати частину витрат співвласників на заходи з енергомодернізації житла, щоб зменшити фінансове навантаження на громадян. 

Обсяг фінансування затверджених програм складає понад 160 млн грн. Місцеві програми попередньо були проаналізовані фахівцями Фонду енергоефективності, з них 102 програми прийнято з урахуванням положень програми “Енергодім”. Ще 34 місцевих програми – у процесі затвердження.

Також протягом січня між Фондом та містами було підписано 2 меморандуми про співпрацю у межах програми “Енергодім” - з Марганецькою та Новомосковською міськими радами у Дніпропетровській області.

Всього за період дії Програми з вересня 2019 року станом на 31 січня 2022 року між Фондом енергоефективності та громадами було підписано 250 меморандумів про співпрацю.

У поточному році Фонд планує підписати меморандуми - з громадами Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Харківської, Черкаської, Рівненської, Івано-Франківської, Хмельницької, Вінницької, Закарпатської, Луганської, Тернопільської, Житомирської, Запорізької та Чернівецької областей.

Детальніше про програму “Енергодім” можна дізнатися на сайті https://energodim.org/

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила держбюджет-2022: Фонду енергоефективності виділили 2,6 млрд грн.

 

(0) Коментарі(в)