Перейти до основного вмісту

Як стати спонсором конкурсу кращих проектів з енергоефективності - 2020

Як стати спонсором конкурсу кращих проектів з енергоефективності - 2020

Як стати спонсором конкурсу кращих проектів з енергоефективності - 2020

З 4 березня 2021 року було розпочато прийом заявок на участь у конкурсі «Нагорода Фонду енергоефективності – 2020» («Energy Efficiency Fund`s Awards – 2020»).

Метою проведення цього Конкурсу є визначення кращих Проектів, реалізованих об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку в 2020 році в рамках їхньої участі в Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» та Пілотному проекті «Перші ластівки». Для цього започатковано номінацію «ЕНЕРГО-ДІМ».

Також в рамках проведення конкурсу «Нагорода Фонду енергоефективності – 2020» («Energy Efficiency Fund`s Awards – 2020») запроваджено номінації «ЕНЕРГО-ГРОМАДА» та «ЕНЕРГОАУДИТОР».

Згідно з Регламентом проведення конкурсів впроваджених енергоефективних проектів державної установи «Фонд енергоефективності» з метою заохочення участі в конкурсах до їх організації та/або нагородження переможців конкурсів чи надання відзнак за активну діяльність в сфері енергоефективності може залучатись спонсорська допомога.

У зв’язку з цим, Фонд звертається до всіх охочих стати спонсорами та долучитись до надання призів майбутнім переможцям Конкурсу, відзначення за активну діяльність в сфері енергоефективності та надання будь-якої іншої добровільної матеріальної, фінансової, організаційної та іншої підтримки.

Нагороди (премії) переможцям та/або окремі відзнаки від спонсорів мають надаватись ними безпосередньо переможцям та/або особам, яких вирішено відзначити.

Затвердження результатів конкурсу буде здійснено Дирекцією Фонду енергоефективності до 30 квітня 2021 року.

Нагородження переможців відбудеться в період з 18 по 20 травня 2021 року, під час проведення Міжнародної виставки «Aqua Therm 2021».

Фонд готовий до співпраці з усіма підприємствами, установами, організаціями, незалежно від їхньої форми власності на підпорядкування. Водночас, Фонд керується обмеженнями, встановленими Законом України «Про рекламу», згідно з якими не можуть бути спонсорами особи, що виробляють чи розповсюджують товари, реклама яких заборонена законом. Також не можуть бути спонсорами особи, що виробляють чи розповсюджують товари, виробництво та/або обіг яких заборонено законом.

В разі залучення спонсора Фонд бере на себе зобов’язання зазначати його ім’я, найменування, знак для товарів і послуг під час оприлюднення інформації про проведення конкурсів та їхні результати.

Разом з тим, рекламування спонсорів, товарів, робіт чи послуг, що надаються ними, Фондом заборонено і здійснюватись не буде.

У свою чергу, спонсори зможуть оприлюднювати інформацію про їхню спонсорську участь в організації конкурсу та/або нагородженні переможців конкурсу чи наданні відзнак.

Якщо ви прагнете підтримати ініціативи в сфері енергоефективності та одночасно популяризувати своє ім’я, найменування, свій знак для товарів і послуг, просимо вас відгукнутись та зв’язатись з нами: contest@energodim.org

(0) Коментарі(в)