Перейти до основного вмісту

Маркетплейс допоможе ОСББ-учасникам програми “Енергодім” знайти підрядників робіт та обладнання

Маркетплейс допоможе ОСББ-учасникам програми “Енергодім” знайти підрядників робіт та обладнання

Маркетплейс допоможе ОСББ-учасникам програми “Енергодім” знайти підрядників робіт та обладнання

Маркетплейс, який планує створити Фонд енергоефективності у цьому році, стане відкритим майданчиком для учасників ринку термомодернізації будинків, де ОСББ-учасники програми “Енергодім” зможуть знайти підрядників робіт та обладнання, а виробники - запропонувати свої матеріали та послуги.

Про це повідомив Єгор Фаренюк, виконуючий обов'язки директора Фонду енергоефективності під час спільної зустрічі з представниками будівельного ринку. 

Учасниками заходу стали представники Мінрегіону, Фонду енергоефективності, Конфедерації будівельників України та виробники будівельних матеріалів.

"За допомогою маркетплейсу ОСББ-учасники програми “Енергодім” зможуть знайти підрядників робіт та обладнання, а виробники - запропонувати свої матеріали та послуги" - повідомив очільник Фонду.

1

У свою чергу, присутній на заході Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій України наголосив, що для нарощування темпів проведення енергоефективних заходів у будинках за програмою “Енергодім” необхідно залучати до реалізації таких проектів досвід кращих будівельних компаній.

В Україні достатньо професійних будівельних компаній, які реалізують надскладні архітектурні проєкти, а також мають у своєму арсеналі втілені енергоефективні приклади. Їхній досвід — важливий і його необхідно залучати до реалізації програми “Енергодім”, - підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

2

Він також додав, що завдяки спільним зусиллям вдасться наростити темпи проведення енергоефективних заходів та підвищити рівень енергоефективності на шляху до перетворення України на енергетично незалежну державу.

Нагадаємо, нещодавно Фонд презентував Мінрегіону стратегічні напрямки роботи на 2022 рік. 

 

(0) Коментарі(в)