Перейти до основного вмісту

Спрощений пакет Програми «Енергодім»: Фонд отримав першу заявку

Спрощений пакет Програми «Енергодім»: Фонд отримав першу заявку

Спрощений пакет Програми «Енергодім»: Фонд отримав першу заявку

29 серпня Фонд енергоефективності отримав першу заявку на участь у Програмі «Енергодім» за спрощеним пакетом «А» — її подало ОСББ з Одеси. У межах Програми у п’ятиповерхівці 1966 року будівництва встановлять індивідуальний тепловий пункт, який дасть змогу економити енергію і підтримувати оптимальний температурний режим у квартирах залежно від погодних умов.

Нагадаємо, у липні Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила зміни до Програми «Енергодім», якими запровадила особливості реалізації пакету «А» (Легкий). До такого пакету «А» входять два заходи: встановлення або модернізація індивідуального теплового пункту (обов’язково) та встановлення вузла комерційного обліку тепла (за необхідності). Фонд компенсує ОСББ 40% вартості проведених робіт, але не більше 500 000 грн на один проєкт.

Фонд енергоефективності зосередився саме на встановленні ІТП, адже це дієвий і простий в реалізації механізм, який окупається за один або два сезони. Можливість швидко реалізувати заходи спрощеного пакету «А» дозволить максимальній кількості ОСББ підготуватися до опалювального сезону вже цього року.

 

(0) Коментарі(в)