Перейти до основного вмісту

Більше 130 проектувальників та ОСББ пройшли навчання за програмою “Енергодім” у Дніпрі

Більше 130 проектувальників та ОСББ пройшли навчання за програмою “Енергодім” у Дніпрі

Більше 130 проектувальників та ОСББ пройшли навчання за програмою “Енергодім” у Дніпрі

Сьогодні у Дніпрі відбулося безкоштовне навчання за програмою “Енергодім” для проектувальників та ОСББ Дніпропетровщини на базі енерго-інноваційного ХАБу Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Захід пройшов за підтримки Фонду енергоефективності та департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської Ради.

Участь у заході взяли понад 130 осіб, серед яких представники Фонду енергоефективності, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Дніпровської міської ради, ОСББ та проектувальники, що мають намір співпрацювати за програмою “Енергодім”.

1

Присутній на заході Олег Покідько, начальник відділу розвитку та навчання  Фонду енергоефективності розповів учасникам про можливості і суть програми “Енергодім”, за якою ОСББ можуть отримати до 70% компенсації вартості енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках.

Крім того, Олег Покідько розповів учасникам про реалізовані проекти у багатоповерхівках за програмою “Енергодім” з різних регіонів України, вимоги до обладнання та матеріалів, а також презентував проекти повторного використання.

“Ці проекти розроблені як зразок для проектування заходів з енергоефективності у п'ятиповерхівках та девятиповерхівках для учасників програми “Енергодім” та допоможуть інженерам-проектувальникам при розробці проектної документації”, - додав начальник відділу розвитку та навчання Фонду.

2

У рамках навчання Владислав Макарець, начальник відділу по роботі з проектами департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради презентував програму підтримки ОСББ та розповів, як отримати допомогу від міста.

Зокрема, у Дніпрі затверджено Програму надання на поворотній основі фінансової підтримки ОСББ Дніпра-учасникам програми “Енергодім” на 2022-2026 роки із фінансуванням у розмірі 500 млн грн та Програму підтримки впровадження енергозберігаючих заходів ОСББ на 2022-2026 роки із фінансуванням 700 млн грн.

Ознайомитися з умовами надання до 20% від вартості всіх заходів на безвідсотковій поворотній основі можна за посиланням: https://cutt.ly/1T6qTf5, з умовами надання до 30% від вартості на безповоротній основі – https://cutt.ly/ZT6qSLh.

У місті Дніпро налічується понад 6 тисяч багатоквартирних житлових будинків, з них понад 1200 - ОСББ.

3

Загалом до Фонду енергоефективності надійшло 50 заявок на участь у програмі “Енергодім” від ОСББ з Дніпра, частина з них вже розпочала розроблення енергоощадних проектів.

Актуальну інформацію про кількість та географію підписаних меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві програми підтримки ОСББ-учасників програми "Енергодім" відслідковуйте на карті.

Детальніше про програму “Енергодім” – https://energodim.org/

Нагадаємо, у 2022 році у Дніпрі планується реалізувати 5 пілотних енергоефективних проектів у багатоповерхівках за підтримки Фонду енергоефективності та місцевої влади.

 

 

(0) Коментарі(в)