Перейти до основного вмісту

Два міста Полтавської області оголосили про співпрацю з Фондом енергоефективності в межах Програми «Енергодім»

Два міста Полтавської області  оголосили про співпрацю з  Фондом енергоефективності в межах Програми «Енергодім»

Два міста Полтавської області оголосили про співпрацю з Фондом енергоефективності в межах Програми «Енергодім»

28 вересня 2020 року Фонд енергоефективності та Миргородська і Горішньоплавнівська міські ради дистанційно підписали Меморандуми про співпрацю в межах Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків  «Енергодім».

Також в цей день відбулася презентація  Програми «Енергодім. Директорка Фонду енергоефективності розповіла  ініціативним ОСББ Полтавської області про можливості та переваги участі в Програмі.

«Програма «Енергодім» дозволяє співвласникам багатоквартирних будинків економити на комунальних послугах вдвічі, а то й втричі. А наявність фінансової підтримки для співвласників багатоквартирних будинків з міського бюджету та гранти від Фонду сприяють оновленню житлового фонду і покращують відповідальну співпрацю між владою міста та мешканцями» коментує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

У Миргороді 28 ОСББ та до 2022 року діє місцева Програма підтримки ОСББ, які впроваджують заходи з енергоефективності. Програма передбачає відшкодування частини тіла кредиту, що був оформлений на здійснення енергоефективних заходів. Для детальної консультації ОСББ Миргорода можуть звертатися до фахівців відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради

«Миргород — курортне місто і питання екології для нас завжди першочергові. Тому, на політичному рівні ми підтримуємо заходи з енергоефективності, в тому числі і в житловому секторі. ОСББ як одна з найбільш організованих  та відповідальних ланок сектору, заслуговує на особливу підтримку та повагу.  Миргород готовий співфінансувати енергоефективні заходи в будинках ОСББ по Програмі Фонду енергоефективності» наголошує,  Сергій Соломаха, Миргородський міський голова

Горішні Плавні також підтримують місцеві ОСББ та впроваджують Програму стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів, що діє з 2020 до 2022 року, яка передбачає компенсацію тіла кредиту (від 10%). 234 багатоповерхові будинки є в Горішніх Плавнях, в 35 створено ОСББ.

«Місто вже давно підтримує ОСББ, які термомодернізовують свої будинки, сприяє досягати економії на енергоносіях. Зараз наші місцеві Програми підтримки ми готові вдосконалювати аби покращити і полегшити співпрацю з Фондом та відповідальними співвласниками»  — коментує, Олександр Чуприна, заступник міського голови Горішніх Плавнів.

 

Нагадаємо, що 23 вересня Фонд енергоефективності підписав Меморандуми про співпрацю з 28 містами та ОТГ зі всієї України

 

Share:

(0) Коментарі(в)