Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності підписав Меморандум про співпрацю з Верхньодніпровською міською радою

Фонд енергоефективності підписав Меморандум про співпрацю з Верхньодніпровською міською радою

Фонд енергоефективності підписав Меморандум про співпрацю з Верхньодніпровською міською радою

Фонд енергоефективності оголосив про початок співпраці з Верхньодніпровською міською радою в межах програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім”.

Відповідний Меморандум про співпрацю 15 грудня підписали Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності та Геннадій Лебідь, міський голова Верхньодніпровська. 

Документом передбачається, що спільна діяльність сторін сприятиме економії споживання енергетичних ресурсів та витрат на комунальні послуги об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), поліпшенню зовнішнього вигляду будівель і підвищенню рівня комфорту та умов проживання в оселях.

Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності, презентувала програму “Енергодім” та розповіла про основні кроки ОСББ для отримання гранту від Фонду на відшкодування заходів з термореновації житла. 

1

“Раді бачити ваше місто серед партнерів Фонду! Ми вже отримали понад 280 заявок на загальну суму майже 2 млрд грн, прогнозований розмір грантів Фонду досягне майже 1,4 млрд грн. Після впровадження енергоефективних заходів, ОСББ отримають значну економію в платіжках”, - зазначила очільниця Фонду енергоефективності. 

У свою чергу, Геннадій Лебідь, міський голова Верхньодніпровська подякував Фонду за вдалий старт партнерських відносин та наголосив на важливості об’єднання зусиль щодо підтримки стимулювання заходів з підвищення рівня енергоефективності у житловому фонді.

За його словами, на сьогодні у Верхньодніпровську зареєстровано 12 ОСББ, які потребують проведення енергоефективних заходів. Міський голова також додав, що планує найближчим часов провести загальні збори з ОСББ та більш детально роз'яснити можливості та переваги участі у програмі “Енергодім”. 

Детальніше про програму “Енергодім” можна дізнатися на сайті energodim.org. Також можна проконсультуватися з регіональним менеджером за посиланням: https://energodim.org/detalna-informatsiia/#find-cosult

Нагадаємо, що раніше Фонд енергоефективності та влада Чорноморська розпочали співпрацю в рамках  програми “Енергодім”.

 

(0) Коментарі(в)