Перейти до основного вмісту

Друга частина проектів повторного використання для проектувальників

Друга частина проектів повторного використання для проектувальників

Друга частина проектів повторного використання для проектувальників

Фонд енергоефективності продовжує роботу з розширення варіативності проектів повторного використання. Фахівці Фонду підготували проект  "Капітальний ремонт (термомодернізація) дев’ятиповерхового житлового будинку. Проектні рішення повторного використання". 

Цей проект допоможе інженерам-проектувальникам під час розробки проектної документації для реалізації енергоефективних проектів в межах участі в програмі "Енергодім”. Він також може бути корисним для всіх фахівців, що працюють в сфері енергоефективності.

Детальніше ознайомитися із проектом повторного використання можна за посиланням: https://bit.ly/3ofPqpJ.

Проект доступний у різних форматах: текстова частина - в форматі *.doc та *.pdf, графічна частина - в форматі *.dwg та *.pdf, кошторисна документація в форматі *.ims та *.pdf.

Документ отримав позитивну експертну оцінку у Державному підприємстві "Спеціалізована державна експертна організація - центральна служба української державної будівельної експертизи”, ДП “Укрдержбудекспертиза” щодо відповідності вимогам будівельних норм, стандартів та правил.

ВАЖЛИВО! При розробці проектної документації для реального об’єкту будівництва інформація з проекту повторного використання має бути обов’язково актуалізована відповідно до реальних умов та з дотриманням норм чинного законодавства.

Прототипом для цього проекту є дев’ятиповерховий житловий будинок, збудований у 1986 році за типовим проектом житлових будівель 87 серії. Кошторисна документація проекту складена з урахуванням цін у червні 2021 року, числові коефіцієнти застосовані відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-1 "Правила визначення вартості будівництва" та інших нормативів щодо визначення вартості будівництва об’єктів, що будуються із залученням бюджетних коштів.

Проект розроблений як зразок для проектування заходів з енергоефективності у дев’ятиповерховому житловому будинку для проектів учасників програми “Енергодім”. Зокрема, в проекті можна знайти інформацію про більшість обов'язкових та додаткових заходів пакету Б, що можливі до впровадження в цьому типі будинків. 

ВАЖЛИВО! Під час роботи над проектом слід пам'ятати, що проектні рішення повторного використання не є виключними для роботи в будинках такого типу, а інженерні рішення для реальних об'єктів будівництва можуть відрізнятися від наведених в проекті.

Для того, щоб детальніше ознайомитись з проектом повторного використання фахівці Фонду підготували вебінар, який відбудеться 16 листопада о 16-00

Для участі у ньому необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ. Кількість учасників обмежена - 150 осіб.

Якщо бажаючих ознайомитися із проектом буде більше - Фонд підготує додатковий вебінар.  

Якщо у вас є пропозиції або зауваження до проекту напишіть нам на електронну адресу: info@eefund.org.ua.

Нагадаємо, у жовтні Фонд підготував першу частину проектів повторного використання для проектувальників.

 

 

 

(0) Коментарі(в)