Перейти до основного вмісту

Увага! Почастішали випадки спроб підрядників ввести в оману ОСББ щодо участі у програмах Фонду

Увага! Почастішали випадки спроб підрядників ввести в оману ОСББ щодо участі у програмах Фонду

Увага! Почастішали випадки спроб підрядників ввести в оману ОСББ щодо участі у програмах Фонду

Дедалі частіше від об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Фонд енергоефективності отримує тривожні повідомлення. До ОСББ від імені Фонду звертаються представники підрядних компаній та пропонують забезпечити їм проходження всіх етапів у межах участі у Програмі «ВідновиДІМ». Зокрема, до Фонду останнім часом постійно надходить інформація про неабияку активність і недобросовісні конкурентні дії одного з підрядників. Ця організація зареєстрована в регіоні, на який не поширюється дія Програми «ВідновиДІМ».

Такі вчинки є неприпустимими. Сьогодні, коли країна бореться за свою незалежність, коли тисячі українців, будинки яких пошкоджені внаслідок обстрілів російської федерації, мусять шукати порятунку і відновлювати свої домівки, маємо об’єднуватись навколо цінностей взаємодопомоги і підтримки. Ми засуджуємо недобросовісні дії підрядних організацій і закликаємо вас, представників ОСББ — наших єдиних бенефіціарів, бути пильними.

Фонд енергоефективності за підтримки Європейського Союзу зробив усе можливе, щоби якнайшвидше запустити Програму «ВідновиДІМ». Ми оперативно переорієнтували свою роботу на новий напрям з єдиною метою — допомогти тим, хто опинився у скрутних умовах. Ця Програма фінансує будівельні роботи з відновлення житлових будівель ОСББ, пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Ми постійно працюємо над удосконаленням Програми, щоби вона була максимально простою і зручною для ОСББ.

Порушення економічної конкуренції, до якого вдаються підрядні організації, може призвести до вчинення шахрайських дій та гальмуватиме процес відновлення будинків. Тому ми вимагаємо від всіх підрядників діяти чесно, відповідно до умов і вимог програм Фонду та у межах законодавства України. Тільки так зможемо спільними зусиллями досягти бажаного для всіх результату. Тільки у відновленій незалежній країні, яка розвиватиметься, зможемо будувати подальше життя.

Наголошуємо, що діяльність Фонду енергоефективності побудована на принципах прозорості та свободи вибору. Фонд жодним чином не впливає на вибір ОСББ підрядних організацій, що здійснюють роботи і надають послуги у межах участі у програмах «ВідновиДІМ» та «Енергодім».

Важливо! Дотримуючись зазначених принципів, Фонд енергоефективності не бере участі у відборі підрядних організацій для виконання будівельних робіт і заходів з енергоефективності, не проводить акредитацій таких компаній, а також не залучає жодні організації для забезпечення участі ОСББ у програмах Фонду. Ми лише висуваємо вимоги, яким мають відповідати такі організації. Ці вимоги покликані допомагати ОСББ вибирати добросовісних і професійних підрядників, які мають відповідний досвід роботи.

Наразі вибір підрядних організацій для виконання робіт у межах програм Фонду — це компетенція і відповідальність винятково бенефіціарів, тобто ОСББ.

Ознайомитись із детальними рекомендаціями Фонду енергоефективності щодо підрядних організацій, які беруть участь у впровадженні заходів за програмами Фонду, можна за посиланням: https://bit.ly/3Uq53e9.

Наголошуємо! Фонд енергоефективності та всі задіяні особи мають суворо дотримуватись вимог і зобов’язань щодо діяльності установи (недискримінації, конфіденційності, прозорості, незалежності, відокремлення), щодо боротьби з корупцією і врегулювання конфліктів інтересів, щодо антимонопольного і трудового законодавства, закупівель тощо. Основою для дотримання вимог відповідних нормативно-правових актів є комплаєнс-політика Фонду енергоефективності, ознайомитися з якою можна за посиланням: https://bit.ly/3S6CoIp.

Спеціалісти Фонду енергоефективності завжди готові відповісти на всі ваші запитання щодо реалізації програм «ВідновиДІМ» та «Енергодім». Зокрема, за консультацією можна звернутися до відділу супроводу проєктів Фонду за телефоном +38 (044) 222-95-90 або на електронну пошту support@eefund.org.ua.

Відбудуємо будинки — відбудуємо Україну!

Share:

(0) Коментарі(в)