Перейти до основного вмісту

Регіональні радники взяли участь у фінальному тренінгу по програмі ЕНЕРГОДІМ

Регіональні радники взяли участь у фінальному тренінгу по програмі ЕНЕРГОДІМ

Регіональні радники взяли участь у фінальному тренінгу по програмі ЕНЕРГОДІМ

2022 серпня відбувся тренінг для регіональних консультантів: фахівці Фонду енергоефективності детально ознайомили радників з різними аспектами Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім».

Учасниками заходу стали регіональні радники, що працюють в сфері енергоефективності. Вони супроводжуватимуть ОСББ на всіх етапах участі в програмі «ЕНЕРГОДІМ».

Юлія Головатюк-Унгуряну презентувала учасників із програмою «ЕНЕРГОДІМ», розповіла про етапи надання грантів та про основні особливостями роботи Фонду. Фахівці технічного офісу Фонду знайомили учасників з особливостями моніторингу та аналізу якості проектів, енергоаудиту та оцінки проектів. Зокрема Єгор Фаренюк, технічний директор Фонду енергоефективності детально розповів про розробку проектної документації та її експертизу, процес обрання проектної організації, оцінку заявок про розробці проектної документації, підстави для внесення змін до проекту, вимоги до обладнання та матеріалів та інше.

Про вимоги до енергетичного аудиту та сертифікату енергетичної ефективності, критерії перевірки енергетичного аудиту та вимоги до заповнення форми опису проекту регіональних радників знайомив Дмитро Сирих, начальник відділу оцінки проектів та верифікації Фонду. Олег Покідько, начальник відділу моніторингу проектів розповів про аналіз якості енергетичних аудитів та розробки проектної документації, нагляд за виконанням будівельних робіт, моніторинг та публікаю інформації про проекти на сайті Фонду.

Іншою темою тренінгу стала процедура виплати гранту. Ці панелі проходили у форматі питання-відповіді, тому присутні мали змогу отримати професійні консультації щодо Програми.

Темою другого дня тренінгу стало обговорення проекту «Перші ластівки», завдяки якому тестуються процедури Фонду та навчання ключовим аспектам роботи зі ЗМІ.

Практичною стороною тренінгу став візит до провідних виробників енергоефективного обладнання, де кожен отримав змістовну інформацію про переваги впровадження енергоефективних дій, обов’язкових вимог до матеріалів та нормативних документів.

Завданням регіональних радників є допомога ОСББ в реалізації енергоефективних заходів в межах програми ЕНЕРГОДІМ. Консультанти проводять тренінги, індивідуальні консультації, проводять огляд будинків, а також супроводжують проекти до моменту виплати гранту.

Нагадаємо, що з 15 по 25 липня представники семи вищих навчальних закладів пройшли в інтенсивний курс для тренерів з навчання енергоаудиторів.

(0) Коментарі(в)