Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності націлений на розвиток співпраці з Києвом

  Фонд енергоефективності націлений на розвиток співпраці з Києвом

Фонд енергоефективності націлений на розвиток співпраці з Києвом

17 лютого представники Фонду енергоефективності взяли участь в обговоренні питань щодо основного алгоритму дій громадян для здійснення енергомодернізації будинків, яке відбулось в рамках семінару, організованого Асоціацією ОСББ та ЖБК м. Києва на платформі виставки KyivBuild Ukraine.

Учасниками заходу стали представники КБУ, Фонду енергоефективності, депутати, КМДА, АОСББ міста Києва, Київського інституту земельних відносин, КП "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва та інші.

Дмитро Сирих, виконуючий обов`язки технічного директора Фонду енергоефективності під час виступу зауважив, що Київ має великий потенціал для участі в програмі “Енергодім”, адже тут сформований потужний рух ОСББ, створена дієва й професійна Асоціація ОСББ, яка є рушійною силою у процесі створення відповідального власника житла та є ініціатором багатьох прогресивних ідей, спрямованих на розвиток енергоефективності у житловому секторі.

2

Програма “Енергодім”, яку реалізує Фонд, поступово нарощує кількість учасників, розширює свої межі територіально. На сьогодні ми маємо близько 900 проектів. Київ поки не в числі лідерів, але ми відкриті до діалогу і  сподіваємось на розвиток співпраці. Столичні ОСББ вже користуються кількома зручними місцевими програмами співфінансування: співпраця з Фондом дасть можливість ще більшій кількості співвласників модернізувати житлові будинки Києва”, - зазначив Дмитро Сирих. 

У свою чергу, присутній на заході Олег Покідько, начальник відділу розвитку та навчання  Фонду енергоефективності розповів, які види робіт можна реалізувати в рамках програми “Енергодім” та поділився успішним досвідом учасників.

4

Окрім того, в рамках семінару учасники почули про можливості муніципальних програм співфінансування, програму "теплі кредити" та механізм роботи Фонду модернізації та розвитку житлового фонду міста Києва (револьверного фонду).

Не менш важливою темою семінару стало обговорення юридичних та технічних аспектів оформлення земельної ділянки багатоквартирного будинку у власність чи постійне користування співвласників. 

Як повідомлялося, 11 лютого Фонд енергоефективності та КМДА обговорили можливість підписання меморандуму як важливого кроку для співпраці в напрямку підвищення енергоефективності житлового сектору.

3

 

(0) Коментарі(в)