Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності отримав 100 заявок на участь в Програмі “Енергодім”

Фонд енергоефективності отримав 100 заявок на участь в Програмі “Енергодім”

Фонд енергоефективності отримав 100 заявок на участь в Програмі “Енергодім”

Сьогодні Фонд отримав 100 заявку від ОСББ на участь в Програмі “Енергодім”. Заявка надійшла з Полтави, ОСББ планує впроваджувати заходи за Пакетом А, вартість проекту оцінюють в 4 млн грн. 

Темпи роботи Фонду енергоефективності щомісяця збільшуються, а зацікавленість та впевненість ОСББ щодо реальної підтримки проектів енергомодернізації будинків підвищується. Презентація успішних проектів “перших ластівок”, зокрема з Новояворівська та Броварів, мотивує інші об’єднання співвласників звертатися за підтримкою до Фонду, заповнювати заявки та розпочинати роботи по модернізації будинків за умовами Програми “Енергодім”.

100 заявок

 

Станом на 5 червня 2020 року загальна вартість проектів становить 551,131 млн грн, попередньо розрахована сума грантів дорівнює 384,190 млн грн 

Географія заявок є досить різноманітною, зокрема найбільше 26 заявок отримано від об’єднань співвласників з Волинської області, 12 — з Чернігівської, 9 з Львівської області, а 8 заявок надійшли з Одещини. Актуальну інформацію про кількість та статус заявок, які надходять до Фонду в будь-який час відслідкувати на карті.

Більшість отриманих  заявок передбачають здійснення заходів за Пакетом “Б” (Комплексний) — 88, тобто ці співвласники будинків готові реалізовувати масштабні проекти, що якісно впливають на рівень енергоефективності будинку та  сприяють зменшенню платіжки за тепло. 

“100 заявку Фонд отримав з Полтави, і ми відверто радіємо, що ОСББ стають такими активними та небайдужими, не бояться братися за масштабні проекти та впроваджувати комплексні енергоефективні рішення у власних будинках. Я щиро бажаю співвласникам ОСББ наснаги у втіленні проектів і хоробрості йди до кінця, щоб отримати комфортну домівку та сплачувати за тепло вдвічі менше" - коментує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

Очільниця додає, що сьогодні лише Фонд енергоефективності має потенціал підтримати тисячі проектів з комплексної енергомодернізації багатоповерхівок, що допоможуть мільйонам українців відчути переваги життя в енергоефективному будинку. 

Разом з міжнародними партнерами Фонд енергоефективності працює над спрощенням умов участі в Програмі, а також шукає додаткові можливості підтримки  для ОСББ-учасників. 

Саме тому, нова редакція Програми “Енергодім” (що діє з 21 квітня 2020 року) передбачає +20 % бонусу до гранту на впровадження заходів з енергоефективності для перших 500 об’єднань співвласників будинку.

 

(0) Коментарі(в)