Перейти до основного вмісту

Новий фінансовий директор Фонду енергоефективності

Новий фінансовий директор Фонду енергоефективності

Новий фінансовий директор Фонду енергоефективності

Наглядова рада схвалила призначення нового фінансового директора Фонду енергоефективності. З 1 серпня 2023 року цю посаду обіймає Микола Ільїнов — експерт з фінансування енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках, фахівець у сфері банківської справи.

Фінансовий директор Фонду енергоефективності керує фінансовим офісом. Він, зокрема, забезпечує незалежну та якісну оцінку запропонованих проєктів, надає поради щодо фінансових аспектів у процесі їхнього впровадження і забезпечує післяпроєктний моніторинг їхньої відповідності вимогам Фонду, керує процесами звітності, планування та аналізу, а також взаємодіє з донорами з фінансових питань.

Микола Ільїнов закінчив Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля за спеціальністю «Інформаційні системи в менеджменті». Здобувати освіту продовжив у Регіональному інституті менеджменту за спеціальністю «Фінанси». За його плечима — майже 15-річний управлінський досвід роботи. Починаючи свою професійну діяльність у «ПриватБанку», пройшов шлях від економіста відділу платіжних карт до заступника директора двох філій та керівника відділення на правах філії. Після цього, обіймаючи посаду заступника директора департаменту роздрібного бізнесу «Укргазбанку» і куруючи напрям «Малий і середній бізнес», створював унікальні для українського ринку кредитні продукти, зокрема у сфері кредитування ОСББ. Працюючи керівником Центру енергоефективності «Укргазбанку», опікувався залученням нових партнерів для створення спільних програм кредитування ОСББ.

Протягом останніх років новий фінансовий директор Фонду працював радником з фінансових питань IFC (проєкт «Енергоефективність у житловому секторі України»). На цій посаді, зокрема, займався проведенням тренінгів і семінарів для представників ОСББ, управителів, регіональних радників IFC. Навчання було зосереджене на питаннях фінансової грамотності, роботи з банками, розрахунків фінансування і співфінансування енергоефективних заходів. Крім того, Микола Ільїнов підтримував ОСББ у межах їхньої участі у програмах Фонду енергоефективності.

Фінансовий директор, який призначається на трирічний термін, є членом Дирекції Фонду. До її складу також входить технічний директор. Очолює Дирекцію директор Фонду.

Довідково

Державна установа «Фонд енергоефективності» створена 2018 року згідно із Законом України «Про Фонд енергоефективності». Засновник — держава Україна в особі Кабінету Міністрів України. Фінансування діяльності Фонду забезпечується спільно державою Україна і міжнародними донорами.

Мета створення Фонду — підтримка енергоефективних ініціатив в Україні. Його діяльність спрямована на впровадження заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження. Фонд не має на меті одержання прибутку та фокусується на житловому секторі.

 

Нагадаємо, нещодавно Наглядова рада Фонду затвердила зміни до Програми «Енергодім».

Share:

(0) Коментарі(в)