Перейти до основного вмісту

Затверджено персональний склад Консультативної ради Фонду енергоефективності

Затверджено персональний склад Консультативної ради Фонду енергоефективності

Затверджено персональний склад Консультативної ради Фонду енергоефективності

Затверджено кількісний та персональний склад Консультативної ради державної установи «Фонд енергоефективності».

Нагадаємо, що прийом заяв до участі в раді тривав до 30 липня 2020 року.

Консультативна рада — це консультативно-дорадчий орган Фонду створений для підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель в багатоквартирному житловому секторі.

Кількість учасників цього дорадчо-консультативного органу 30 осіб. Перелік учасників Консультативної ради Фонду  можна знайти ТУТ 

Строк роботи Консультативної ради Фонду енергоефективності становить 2  роки з дня прийняття рішення Дирекції, тобто до серпня 2022 року.

«При відборі фахівців до складу Консультативної ради перевага надавалася особам, які мають більший досвід роботи у сфері енергоефективності і вже можуть запрезентувати реальні результати діяльності» — коментує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності

Організаційною формою роботи Консультативної ради є засідання та обговорення. Засідання Консультативної ради проводяться за необхідності, але не рідше одного разу на три місяці. Під час засідань Консультативної ради головує директорка Фонду, а за її відсутності фінансовий або технічний директор, який її заміщує. 

Додамо, що Дирекція Фонду здійснюватиме постійний моніторинг та аналіз якості роботи Консультативної ради.

Положення про Консультативну раду Фонду енергоефективності  

Регламент роботи Консультативної ради державної установи «Фонд енергоефективності»

 

Share:

(0) Коментарі(в)