Перейти до основного вмісту

ДУ «Фонд енергоефективності» та ГО «Український кліматичний кадастр» підписали Меморандум про співробітництво

ДУ «Фонд енергоефективності» та ГО «Український кліматичний кадастр» підписали Меморандум про співробітництво

ДУ «Фонд енергоефективності» та ГО «Український кліматичний кадастр» підписали Меморандум про співробітництво

Державна установа «Фонд енергоефективності» та Громадська організація «Український кліматичний кадастр» підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Зокрема Меморандум підписали Єгор Фаренюк, директор Фонду енергоефективності, та Роман Абрамовський, голова ГО «Український кліматичний кадастр».

Метою Меморандуму є взаєморозуміння, розвиток та налагодження відносин для впровадження практик енергоефективності та енергозбереження,  зменшення викидів двоокису вуглецю в житловому секторі, популяризація заходів щодо секвестрації вуглецю та розвитку принципів економіки замкнутого циклу.

Для досягнення зазначеної мети, підписанти Меморандуму домовились взаємодіяти та співпрацювати в межах повноважень кожної зі Сторін у таких ключових напрямах:

- впровадження найкращих практик енергоефективності та енергозбереження;

- популяризація проєктів щодо підвищення енергетичної ефективності у житловому секторі;

- необхідність зменшення рівня енергоспоживання та викидів двоокису вуглецю у житловому секторі, та як наслідок – зменшення негативного пливу на екологію та пом’якшення наслідків зміни клімату;

- сприяння виконанню показників Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди, ратифікованої Законом України «Про ратифікацію Паризької угоди» від 14 липня 2016 року № 1469-VIII;

- реалізація спільних проєктів (програм, заходів), організація спільних інформаційних та комунікативних заходів, конференцій, семінарів та зустрічей тощо.

Державна установа «Фонд енергоефективності» та Громадська організація «Український кліматичний кадастр» підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Зокрема Меморандум підписали Єгор Фаренюк, директор Фонду енергоефективності, та Роман Абрамовський, голова ГО «Український кліматичний кадастр». Метою Меморандуму є взаєморозуміння, розвиток та налагодження відносин для впровадження практик енергоефективності та енергозбереження,  зменшення викидів двоокису вуглецю в житловому секторі, популяризація заходів щодо секвестрації вуглецю та розвитку принципів економіки замкнутого циклу. Для досягнення зазначеної мети, підписанти Меморандуму домовились взаємодіяти та співпрацювати в межах повноважень кожної зі Сторін у таких ключових напрямах: - впровадження найкращих практик енергоефективності та енергозбереження; - популяризація проєктів щодо підвищення енергетичної ефективності у житловому секторі; - необхідність зменшення рівня енергоспоживання та викидів двоокису вуглецю у житловому секторі, та як наслідок – зменшення негативного пливу на екологію та пом’якшення наслідків зміни клімату; - сприяння виконанню показників Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди, ратифікованої Законом України «Про ратифікацію Паризької угоди» від 14 липня 2016 року № 1469-VIII;  - реалізація спільних проєктів (програм, заходів), організація спільних інформаційних та комунікативних заходів, конференцій, семінарів та зустрічей тощо. Директор Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк під час підписання Меморандуму підкреслив необхідність посилення ефективного та поступального реагування на нагальну загрозу зміни клімату. «Війна росії проти України значно пришвидшує зміну клімату та спричиняє збільшення парникових газів, тож загроза виникнення екологічної катастрофи дуже висока. Це є спільною проблемою людства і ми всі маємо докладати максимум зусиль для зменшення навантаження на довкілля. Енергоефективність - одна з найважливіших складових досягнення кліматичних цілей, це шлях до зменшення рівня енерг

Директор Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк під час підписання Меморандуму підкреслив необхідність посилення ефективного та поступального реагування на нагальну загрозу зміни клімату.

«Війна росії проти України значно пришвидшує зміну клімату та спричиняє збільшення парникових газів, тож загроза виникнення екологічної катастрофи дуже висока. Це є спільною проблемою людства і ми всі маємо докладати максимум зусиль для зменшення навантаження на довкілля. Енергоефективність - одна з найважливіших складових досягнення кліматичних цілей, це шлях до зменшення рівня енергоспоживання та викидів СО2, що веде до енергетичної незалежності. Саме на вирішення цих глобальних питань буде спрямована наша співпраця з ГО «Український кліматичний кадастр» в рамках підписаного Меморандуму», - сказав  Єгор Фаренюк.

Також він додав, що основною метою діяльності Фонду енергоефективності є підтримка ініціатив щодо впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергоефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі, а ГО «Український кліматичний кадастр» підтримує та реалізує проєкти, які відповідають глобальним цілям сталого розвитку ООН щодо раціонального природокористування, запобігання кліматичним змінам та пом’якшення їх наслідків. Тому, співпраця Фонду енергоефективності з ГО «Український кліматичний кадастр» має гарні перспективи у досягненні поставлених цілей щодо зменшення негативного впливу на довкілля шляхом впровадження енергоефективних заходів.

Share:

(0) Коментарі(в)