Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності розпочав співпрацю ще з 13 громадами Львівщини

Фонд енергоефективності розпочав співпрацю ще з 13 громадами Львівщини

Фонд енергоефективності розпочав співпрацю ще з 13 громадами Львівщини

Тринадцять міських рад та територіальних громад Львівської області - Новояворівськ, Дрогобич, Борислав, Стрий, Трускавець, Жовква, Кам’янка-Бузька, Самбір, Броди, Рава-Руська, Золочів, Червоноград, Городок розпочали співпрацю з Фондом енергоефективності у межах програми “Енергодім”.

Ці наміри закріплені у відповідних меморандумах про співпрацю, що були підписані в онлайн-форматі 8 квітня між керівництвом Фонду енергоефективності та головами вищезазначених громад. 

Львівщина є одним із лідерів серед регіонів України по кількості поданих заявок до програми “Енергодім”: станом на 2 квітня на участь у Програмі Фонду подано 84 заявки від ОСББ Львівської області.

Під час заходу Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності розповіла учасникам про переваги здійснення енергоефективних заходів не лише для громадян, а й для всієї України та світу, а також презентувала перші успішні енергоефективні проекти програми “Енергодім”.

Наша спільна робота по допомозі ОСББ у реалізації енергоефективних заходів є надзвичайно важливою, тому що це дозволяє економити енергоресурси, покращити умови проживання мешканців та витрати сімейного бюджету на комунальні послуги“- зазначила Юлія Головатюк-Унгуряну.

1

Вона також підкреслила, що впровадження енергоощадних заходів у житловому секторі є важливим внеском для досягнення Україною енергетичної незалежності.

У свою чергу, керівники громад також висловили сподівання на поглиблення співпраці з Фондом та збільшення кількості енергоощадних будинків у регіоні.

Раді підписати меморандум з Фондом. Очікуємо на гарний спільний результат”, - зазначив Юрій Гамар, міський голова міста Самбір.

Впевнений, що це початок великої спільної та ефективної роботи у напрямку підвищення енергоефективності”, - додав Олег Вольський, міський голова міста Жовква.

Станом на 1 січня 2021 року у Львівській області зареєстровано 18 228 багатоквартирних будинків, з них 3231 ОСББ.

Зокрема, у Бориславі 114 ОСББ, у Дрогобичі - 226, Самборі - 59, Стриї - 153, Трускавці - 132, Червонограді - 21.

Наразі у регіоні діє Львівська обласна програма енергоефективності з відповідним фінансуванням у розмірі 2 млн грн на поточний рік. 

Крім того, подібні місцеві програми підтримки, зокрема, діють у Львові, Новояворівську та у Новому Розділі.

Місцева програма у місті Дрогобич вже розроблена під програму “Енергодім” і наразі знаходиться в процесі затвердження, а місцева програма міста Стрий – в процесі розробки, під програму Фонду.

Актуальну інформацію про кількість та географію підписаних меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» відслідковуйте на карті.

Детальніше про програму “Енергодім” можна дізнатися на сайті https://energodim.org/

Як повідомлялося, 19 березня Фонд енергоефективності підписав меморандуми про співпрацю з 10 громадами Тернопільщини.

(0) Коментарі(в)