Перейти до основного вмісту

Фонд розпочав співпрацю з Дніпром у межах програми “Енергодім”

Фонд розпочав співпрацю з Дніпром у межах програми “Енергодім”

Фонд розпочав співпрацю з Дніпром у межах програми “Енергодім”

Дніпровська міська рада підтримала мешканців громади на шляху реалізації проектів з комплексної енергомодернізації багатоповерхівок.

20 липня в Дніпрі відбулася церемонія підписання меморандуму про співпрацю між керівництвом Фонду енергоефективності та міською радою.

Відкриваючи захід, Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності розповіла про можливості та переваги програми “Енергодім”, а також висловила сподівання, що в наступному році у Дніпрі буде реалізовано декілька десятків проектів з енергомодернізації будинків.

Підписання меморандуму між Фондом та Дніпровською міською радою свідчить про початок активної фази співпраці щодо підтримки ОСББ у реалізації їх енергоефективних проектів. Нам приємно, що міська рада на фінішній стадії розробки програми та передбачення бюджету для компенсації додаткових 30%”, - зазначила очільниця Фонду.

1

У свою чергу, присутнiй на церемонії Борис Філатов, міський голова Дніпра зазначив, що одним із пріоритетів діяльності місцевої влади є розвиток сфери енергоефективності, зокрема, у житловому секторі.

“Ми розуміємо важливість розвитку цього напрямку для громад, тому хочеться висловити слова вдячності Фонду енергоефективності за підтримку у цьому. У свою чергу, ми продовжимо надавати підтримку ОСББ і сьогоднішнє підписання свідчить про те, що активні громадяни, що не бояться брати на себе відповідальність за житловий фонд, завжди отримають підтримку місцевої влади”, - додав мер Дніпра.

Наразі у місті Дніпро налічується понад 5 тисяч багатоквартирних житлових будинків, з них близько 1200 - ОСББ.

Дніпровська міська рада розробила проект співфінансування заходів з енергоефективності у житловому секторі для ОСББ на рівні 30% у вигляді надання грантів. 

2

У подальшому - планується створення револьверного фонду у доповнення до безповоротної грантової допомоги, за яким ОСББ буде надаватися поворотна безвідсоткова позика, що дозволить зменшити фінансове навантаження на співвласників при реалізації енергоефективних проектів у багатоповерхівках. 

Для звернення громадян за деталями програми у місті Дніпро просимо звертатися за контактами.

Актуальну інформацію про кількість та географію підписаних меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» відслідковуйте на карті.

Детальніше про програму “Енергодім” можна дізнатися на сайті https://energodim.org/

Як повідомлялося, Фонд енергоефективності затвердив оновлений перелік перших 500 заявок ОСББ-учасників програми “Енергодім”, що отримають підвищений розмір гранту.

4

 

(0) Коментарі(в)