Перейти до основного вмісту

Карта учасників програми “Енергодім” доступна для перегляду

Карта учасників програми “Енергодім” доступна для перегляду

Карта учасників програми “Енергодім” доступна для перегляду

Чи можна оперативно перевірити статус Заявки, яку ОСББ подали для участі програмі “Енергодім”? 

В будь-який зручний для себе час можливо переглянути карту учасників програми “Енергодім”, розміщену на cторінці програми "Енергодім".

Карта інтерактивна та оновлюється відразу ж, як тільки змінюється статус проекту. Різний колір позначок на ній означає зміну статусу проекту. 

На мапі відображається інформація про ОСББ, будинок, орієнтовну вартість проекту. Зокрема на карті розміщені такі відомості як:

  • назва ОСББ, його адреса;
  • дата подання заявки;
  • дата приєднання до Програми “Енергодім”;
  • статус заявки;
  • орієнтовна вартість проекту;
  • пакет та детальний перелік енергоефективних заходів які обрало для себе ОСББ.

Такий формат моніторингу дозволяє швидко знайти інформацію про кількість заявок, а також визначити географію ОСББ-претендента (або вже учасника) на участь в Програмі “Енергодім”.

Як користуватися картою?

Для перегляду детальної інформації необхідно натиснути на зображення відповідного будинка: на боковій панелі зліва ви побачите деталізовану інформацію про заявку.

Мапа відкрита для поширення в інтернеті, її також можна завантажити на компьютер.

Станом на 28.02.2020 Фонд отримав 32 заявки (26 з них за пакетом "Б" (Комплексний) 6 за пакетом “А”(Легкий), 12 ОСББ отримали перший транш від Фонду. Очікувана сума проектів - 170 107 000 грн.

Нагадаємо, що раніше Фонд енергоефективності створив Інтерактивну карту фахівців із сертифікації енергоефективності будівель

 

 

(0) Коментарі(в)