Перейти до основного вмісту

Статутний капітал Фонду збільшено до понад 2,8 млрд грн

Статутний капітал Фонду збільшено до понад 2,8 млрд грн

Статутний капітал Фонду збільшено до понад 2,8 млрд грн

Кабінет міністрів України виділив 100 млн гривень з державного бюджету на збільшення статутного капіталу Фонду енергоефективності і таким чином збільшив його до понад 2,8 млрд гривень.

Відповідне рішення ухвалено на сьогоднішньому засіданні Уряду.

Ці кошти будуть спрямовані на фінансування енергоефективних проектів у багатоквартирних будинках у межах реалізації програми “Енергодім”.

За словами Василя Лозинського, першого заступника Міністра розвитку громад та територій України, зазначене рішення стане позитивним сигналом для європейських партнерів, адже вчергове підтвердить виконання Україною взятих зобов’язань.

Проекти, профінансовані за рахунок цих коштів, дозволять відчутно зменшити витрати мешканців будинків на оплату житлово-комунальних послуг. Адже середній розмір економії енергії після реалізації комплексних проектів Фонду енергоефективності становить понад 30%”, - додав Василь Лозинський.

Нагадаємо, у проекті держбюджету України на 2022 рік передбачено 2,6 млрд грн для Фонду енергоефективності.

Довідково. Фонд енергоефективності - це державна установа, створена Урядом України з метою впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності житлових будівель.

З 2019 року Фонд реалізує програму “Енергодім”, за якою ОСББ можуть отримати до 70% витрат на енергомодернізацію багатоквартирних будинків.

Програма фінансується за рахунок коштів статутного капіталу Фонду енергоефективності, що формується за рахунок Державного бюджету України, а також внесків Європейського Союзу та Уряду Німеччини, реалізується у співпраці з IFC та GIZ.

Детальніше про програму “Енергодім” - https://energodim.org/.

 

 

(0) Коментарі(в)