Перейти до основного вмісту

ОСББ й надалі можуть отримати гранти до розрахунку з підрядниками

 ОСББ й надалі можуть отримати гранти до розрахунку з підрядниками

ОСББ й надалі можуть отримати гранти до розрахунку з підрядниками

Фонд енергоефективності продовжив право ОСББ-учасників програми "Енергодім" отримувати часткову компенсацію виконаних заходів ще до проведення остаточного розрахунку з підрядними організаціями.

Відповідні зміни закріплені у Додатку 22 до Порядку дій учасників програми “Енергодім”, які ухвалила Наглядова рада Фонду на своєму засіданні 23 грудня 2021 року. 

Всі інші положення програми та документів, що є її невід'ємною частиною, залишаються без змін.

ОСББ й надалі матимуть можливість отримати другий та/або третій транш гранту ще до проведення остаточного розрахунку з підрядними організаціями на основі Актів виконаних робіт.

Ця опція надається за умови сплати ОСББ власного внеску, якщо ОСББ подасть заявку на участь до 31 березня 2023 року. 

Тобто, ті ОСББ, які подадуть заявки на участь до 31 березня 2023 року, зможуть потім отримати транші гранту за заявкою №2 на затвердження проекту та заявкою №4 на верифікацію проекту після сплати власного внеску, тобто ще не повністю розрахувавшись з підрядником, який виконував роботи за власний кошт або на підставі авансу. 

У такому разі остаточний розрахунок з підрядником можна буде провести вже після отримання гранту Фонду, що суттєво полегшить фінансове навантаження на співвласників будинку.

Важливо! Власний внесок становить не менше 20% для пакету Б “Комплексний” та не менше 40% – для пакету А “Легкий”.

Детальніше про внесення відповідних змін до Порядку дій учасників програми "Енергодім" в оголошенні на сайті Фонду за посиланням: https://bit.ly/3HbLIp4

Як повідомлялося, до кінця 2021 року будуть модернізовані 100 будинків за програмою “Енергодім”. 

 

(0) Коментарі(в)