Перейти до основного вмісту

Новий банк-партнер Фонду — нові можливості кредитування для ОСББ

Новий банк-партнер Фонду — нові можливості кредитування для ОСББ

Новий банк-партнер Фонду — нові можливості кредитування для ОСББ

5 вересня Фонд енергоефективності підписав угоду про співпрацю з ГЛОБУС БАНКом.

Відтепер учасники Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» можуть отримати кредит у цьому банку.

1

«Кредитування ОСББ у межах Програми “Енергодім” — вагома допомога, яка пришвидшує процес термомодернізації житла в Україні, — зазначив Єгор Фаренюк, директор Фонду енергоефективності. — У липні ми відновили прийом заявок на участь у Програмі — для цього спростили пакет “А”, який раніше передбачав проведення більшого обсягу робіт. Такий крок дасть змогу максимальній кількості ОСББ підготуватися до нового непростого опалювального сезону. ОСББ, які беруть участь у Програмі, отримують грант від Фонду — 40% компенсації на встановлення або модернізацію індивідуального теплового пункту і, за необхідності, встановлення вузла комерційного обліку тепла. За умовами Програми, 20% вартості проєкту ОСББ можуть залучати з інших джерел, зокрема міських програм, 40% — обов’язковий внесок співвласників будинку. Саме тут на допомогу приходить кредитування, яке фактично не діяло після початку повномасштабної війни. Ми вдячні новому партнеру — ГЛОБУС БАНКу — за відповідальну позицію, за підтримку важливої ініціативи. Отримавши кредит, ОСББ зможуть швидко закуповувати необхідне обладнання і починати роботи. Спільні зусилля допомагають прокладати шлях до енергонезалежного майбутнього України, в основі якого — енергоощадний житловий фонд, формування інституту відповідального власника».

 

Програма «Енергодім» Фонду енергоефективності дає змогу мешканцям багатоквартирних будинків не лише скоротити споживання енергії та зменшити витрати на комунальні послуги, а й поліпшити технічний стан будинку, зробити проживання у ньому більш комфортним, збільшити ринкову вартість квартир. Передбачене спрощеним пакетом «А» встановлення індивідуального теплового пункту — найбільш швидкоокупний та ефективних захід зниження споживання теплової енергії у багатоповерхівках.

3

«Попри воєнні ризики, банк кредитуватиме ОСББ за Програмою “Енергодім” вже зараз — для цього розроблена спеціальна програма, що передбачає надання кредиту без початкового внеску під 16% річних терміном на п’ять років, — прокоментував Сергій Мамедов, голова правління ГЛОБУС БАНКу. — Відновлювати країну потрібно вже сьогодні за принципом “бери і роби”. Саме тому напередодні опалювального сезону банк ухвалив рішення про надання кредитів ОСББ, а також додатково розробив спеціальну лояльну програму для позичальників. ОСББ вкрай важливо отримати своєчасне фінансування для енергомодернізації житла. Програма “Енергодім” — важливий інструмент реновації житлового фонду України, який не вимагає глобальної реконструкції наявних житлових кварталів. Нашим співгромадянам зараз важливо бачити та відчувати, що держава створює максимально сприятливі умови для необхідних позитивних зрушень у повсякденному житті. Відновлення країни починається зараз — з утеплених фасадів, встановлення лічильників тепла, з надання можливості зробити життя в будинках більш комфортним та ощадливим».

6

ГЛОБУС БАНК надаватиме підтримку ОСББ на всіх етапах, максимально спростивши процедури. ОСББ, які є учасниками Програми «Енергодім», отримають не лише розрахунковий рахунок в банку-партнері Фонду, а «живі гроші» на необхідну модернізацію та банківського консультанта з усіх важливих фінансових питань. Всі відділення банку входять до об’єднаної мережі Power Banking, що дає змогу працювати за умов відсутності світла.

 

Share:

(0) Коментарі(в)